reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Cześć dziewczyny.
Wiem że parę lat minęło ale dopiero teraz dopisuję się do wątku.
Czy są jakieś dziewczyny z Łodzi albo okolic. Przeprowadziłyśmy się do nowego mieszkania i jesteśmy takie samotne.
Moja córcia też została w przedszkolu i teraz się zastanawiam czy to oby na pewno była dobra decyzja.:confused:
 
reklama
Magdasf1 z Łodzi jest:)

U Hanki pierwszzy ruszający się ząbek - a dopiero co wyskoczył pierwszy;p

Jak tak dzieciaki w przedszkolach i szkołach? U nas zmiana na nowe przedszkole wyszła bardzo pozytywnie.
 
Sto latek dla wszystkich 6-ścio latków. Ja swoją córkę zostawiłam w przedszkolu i teraz żałuję. Mam wrażenie że moje dziecko zatrzymało się w rozwoju. Zaczęła się pieścić.Przestała być samodzielna, naśladuje 5-cio latki. Głównym powodem zostania w przedszkolu była jej niechęć do nauki, każda próba kończyła się płaczem, brak było jakiegokolwiek zainteresowania. Więc stwierdziłam że niech jeszcze rok zostanie. Ale jestem załamana jej zachowaniem. Jak tak cały czas będzie to w szkole będzie o wiele większy problem. A na dodatek moje dziecko postanowiło się uczyć.Od sierpnia opanowałyśmy o wiele więcej materiału niż przez cały poprzedni rok szkolny. Mąż na mnie krzyczy że kombinuję więc sprawę zostawiłam, ale naprawdę chciałam ją przepisać do szkoły. Najwyżej będzie się martwić w przyszłym roku :/ My zgubiłyśmy dwie jedynki dolne jak miałyśmy 5 lat. Od tamtej pory reszta ani drgnie. A moja córka nie może się doczekać wróżki zbębuszki.
 
U nas pieszczenie wynika czasem z tego, że ma młodszą siostrę...walczę z tym bardzo.

Z tego co wiem, to w przedszkolu też sporo się uczą;p U nas też pozytywne zmiany po wakacjach - chętniej siedzi przy literkach i szlaczkach, widać już zainteresowanie nauką. Liczę, ze ten ostatni rok w przedszkolu będzie dla niej takim fajnym wytchnieniem przed mega orką w kolejnych latach, przed całym tym wyścigiem szczurów...
 
Do góry