reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Makucku, a ja się strrrrrasznie cieszę że Twoja Aliczka nie okazała się wyjątkiem potwierdzającym regułę, i że udało Ci się przetrzymać te zmaganie z zasypianiem - brawo! Spokojnej lekcji życzę.

Dawidowe
, fajnie ze macie nowe zębolki :-) Masz co oblewać... Justyna chyba specjalnie z zębami czeka na czas kiedy i ja się z Tobą napić będę z tej okazji mogła ;-) Teraz najadła się i śpi. Lauritka też? Dawidowe - wypij proszę za tych co nie mogą...

Doris, ja bardzo lubię ładne fotki - czekam na linka :-) Super że wakacje się udały!!!

A gdzie Efa...? EFA ZGŁOŚ SIĘ!
 
Makuc to zycze aby tak pozostało na stałe

Dobranocka narazie wyjełam pepsi ;-) kurcze zwycieza ona z kazdym alkoholem. Niunia narazie nie spi ale ona wstała 17.30. lada chwila zasnie
 
dobry dziecie spi juz a ja nadal u mamy bylam w domu ale moj chlop nadal pije wiec nie wroce do domu bo mowi ze wszystko przezemnie
doris fajnie ze wakacje sie udaly
happy super ze sie wybawilas
makuc super ze zasypiane tak latwo idzie
dawidowe gratuluje kolejnych zabkow
e-lona gratki zebowe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry