reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Witam Was serdecznie kochane Mamusie! Kilka tygodni temu znalazłam Wasze forum, ależ się zaczytałam :) Nie powiem, że od deski co deski, bo mając czwórkę małych "Potworków" ( 7, 5, 3, no i prawie 8 mscy) w domu trochę ciężko znaleźć czas:) Ależ tu u Was miło :) Z tego, co zdążyłam się zorientować, to nie ma tu u Was mamy czwórki dzieciaczków? ( no, chyba ze coś przeoczylam), chyba jest mama trojeczki? :) Kilka słów o mnie; na imię mam Ola, mam 28 lat i jestem z Warszawy( Żoliborz). Jak już wspomniałam mam w domu cztery małe "Potworki": Alicja, Dominik, Hania, Olek( ur. 11go października 2014 ) no i duży Potworek( czyt. tatuś- mąż) ;) Chciałam wprost zapytać, czy mogłabym, jako mama październikowa, do Was dołączyć? POZDRAWIAM Was i Wasze Smyki:)
 
Hej :) mamy u siebie mame 4. Tylko ona rzadziej pisze bo przy takie liczbie maluchów czasu mało. Tyle maluszków to musi być logistycznie ciężka sprawa. Pomaga ci ktoś to ogarnąć?? Ja mam jedną córeczkę. Miała byc z października a wyszła w połowie listopada.
 
reklama
Witam nową mamusie. Ja do niedawna na Woli mieszkałam, teraz Mokotów, a na Żoliborzu pracuje. Podziwiam za czwórkę dzieci. Ja wymiekam przy dwójce.
 
Do góry