reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Spoko, to już trzeba dzwonić się umawiać bo ostatnio mówili w dzień dobry TVN ze się czeka u niego na konsultacje nawet 2lata :-D ja nie chce powiększać bo i tak uważam że mam za duże. Takie normalne C byłoby idealne! Najważniejsze żeby tak grawitacja na nie nie działała :-D haha
 
Spoko to musimy już dzwonić :-) akurat za 2 lata będzie idealnie :-) i mogą nas ciąć;-) akurat mój brzuch po cc dojdzie do siebie ;-) i będziemy sexi mamy ;-)
 
Była w programie ostatnio laska co brzuch robiła cały bo po ciążach miała masakre.
Monarti a z synem miałaś cc? Bo ja z córką miałam i teraz też będę miała. Nie wyobrażam sobie naturalnego po tym co przeżyłam z córką na porodówce! :-S
 
Ja zaczynająm siłami natury po 15 godz się zlitowali i wzięli na cc oficjalną przyczyną nie współmierność płodówo miednicza synek był za duży :-( nie zamierzam znowu przez to przechodzić :-( a w moim szpitalu na cc skierują mnie bez problemu
 
No to miałyśmy taką samą sytuację tylko ze mnie po 25h wzięli dopiero na cc jak się okazało ze wody zielone już. Młoda dostała w 1 i w 3 minucie 9 punktów za kolor skóry. Sina była, wykończona porodem. Nie chce drugi raz tego przeżywać. Bo można powiedzieć że miałam 2 porody w jednym. Pełne rozwarcie i tylko powiedzieli że się główka źle wstawia ze brody nie dociska do klatki piersiowej tylko ma głowę do góry uniesiona.
 
To mi też to tłumaczyli że mati główkę miał źle ustawiona a później miał odcisnieta główkę widać że się nie mieścił a rozwarcię było 8cm
 
Widze, ze produkcja trwa :-) A wiec tak. Kuzynka już ma 5 letnia corke :-) Wczesniej miała male , nie pamiętam... C? Tylko, ze ona przed porodem wazyla 70, w dniu porodu 94, a do niedawna 115 :-) Ona piersią nie karmila, ale powiem wam ze teraz wazy cos kolo 80 bo się odchudzala a piersi jakie były takie sa :-)
 
Pauletta ja też mam rano mniejszy brzuch.
Anecznik masz super podejście. Czasem te wszystkie badania i oczekiwanie na ich wynik zabiera całą radość ciąży. Odbierasz wynik, wszystko jest ok i zaczynasz się martwić czy następny też będzie dobry. Kupa kasy i kupa nerwów :/ a z takim podejściem jak ty masz to można się ciąża cieszyć na całego :-D super
Mój dr jak zapytałam czy robić toxoplazmoze i cytomegalie powiedział że zależy ode mnie. Wydam 200zł a i tak jeśli okaże się coś nie tak to tego się nie leczy. To tylko będzie wiedza dla mnie, nie zrobiłam tych badań

Takie podejście wymagało ode mnie kilku godzin przemyśleń i trochę na necie poczytałam. Doszłam do wniosku, że nic ode mnie nie zależy, Jedyne co mogę zrobić to dobrze się odżywiać, zadbać o kondycję i moje samopoczucie i modlić się o zdrowie dla malucha. Więc po co się stresować czymś na co nie mam wpływu :-) Z pewnością jest wszystko dobrze :-) a jeśli nawet coś będzie nie tak to sobie dam radę ze wszystkim w końcu jestem matką :-)

Jeśli chodzi o toxoplazmozę to mi lekarka dała skierowanie na badania i będę je robić skoro to na koszt państwa :-)


Dziewczynki a jak objawy u Was.

U mnie w sumie mdli mnie tylko wieczorem i to tez coraz słabiej, jedynie jeszcze zmęczenie mi zostało.

Dziewczyny, czy któraś z Was śpi w staniku??? u mnie w pracy kolezanki mowily że całą ciąże spały w cyckonoszach - i twierdzą że dzięki temu mają mniejsze "kapie" :)

Ja w ciągu dnia marzę o chwili kiedy go zdejmę spanie w nim odpada :-) i pewnie mężuś też nie byłby zadowolony :-) Za to wykonuje ćwiczenia na mięśnie klatki piersiowej może to pomorze :-)

Anecznik, Madzia93, Liz1988, K_a_s, Agaa1987 ​- czy chcecie być na naszej liście przyszłych mam? .

Już jestem mamą :-D a tak poważnie to dziś postaram się wysłać :-)

A wy jak się zapatrujecie na karmienie? Bo ja na 100% będę karmić piersią. Idealne rozwiązanie. Jest bliskość no i sporo kasy zaoszczędzonej :-)

Ja chciałabym też karmić piersią (to ekonomiczniej) ale chcieć a móc to różnica. Ostatnio też chciałam i to była masakra. Młody szybko wylądował na butelce ale odciągałam mu do 4 miesiąca półki miałam pokarm.

Spoko to musimy już dzwonić :-) akurat za 2 lata będzie idealnie :-) i mogą nas ciąć;-) akurat mój brzuch po cc dojdzie do siebie ;-) i będziemy sexi mamy ;-)

To ja też chce :-) tyle że przez dwa lata to może na jednego cycka kasę uzbieram :-)

Ja też miałam cc i w sumie teraz też bym chciała skoro już i tak mam bliznę. Z drugiej strony czytałam ostatnio artykuł o cc i jaka to poważna operacja i z jakimi zagrożeniem się wiążę to trochę zwątpiłam prze chwilę ale już mi przechodzi.
My dziś wybieramy się na basen trochę popluskać i odprężyć :-D
Jakie dziewczyny macie plany na święta?? Właśnie sobie zdałam sprawę że to już szybciutko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anecznik ale tez jak się człowiek nasłucha o porodach SN to tez wychodzi na to, ze nie jest ciekawie :-) Moja kolezanka rodzi od zeszłej srody :-) Dostala kroplówki czy co to tam na wywolanie i echo :-) a już w 6 czy 7 lekarz jej kazal lezec bo miała rozwarcie :-) No i w ogole, zle Cie zszyja po nacięciu i później problemy, tak jak ostatnio chyba wlasnie w tym programie z doktorem Szczytem było .
 
Do góry