reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla dzieciaczków

marta ta miarka z drzewkiem jest śliczna, jak będziemy w końcu małej pokój urządzać to ja własnie chciałam taki puchatkowy więc może zakupię ją, strasznie mi się podoba
 
reklama
Atol zdaj relację jak dostaniecie ten stolik. Ja sie trochę boję wydać tyle kasy żeby w kąt poszło. Znalazłam na allegro używany taki jak Gagi (a raczej Majki ;)) jak nie będą ludziska licytować to kupię za jakieś 60 - 65 pln więc może namówię męża.

A ta miarka śliczna. Ja kupiłam taką ozdobe na ścianę z puchatkiem jest ok ale bez szaleństw. KOlory mogłyby być ładniejsze ale innych nie było.
 
dzisiaj przyszedl stoliczek, pierwsze podejscie Hani minuta, po jakims czasie znow troche, generalnie sie zainteresowala szczegolnie jak jej gra muzyczka i lubi przy tym stac i robic tany tany przy muzyczce, ale nie dluzej niz jakies 3 minuty, to relacja z pierwszego dnia, moze jutro dluzej przy tym posiedzi albo raczej postoi.
Agata ja tez sie balam wydac tyle kasy ale w koncu chcialam jej cos kupic na dzien dziecka, a mysle ze jak bedzie starsza to bedzie przy tym siedziala i rysowala i wlsciwie to mnie sklonilo do kupna
 
Wczoraj chodziałam po sklepach z zabawkami i kaszana. No normalnie te zbawaki to jakaś porażka. Przeznaczone dla ludzi kupujących na odczep się. Obejżałam te stoliczki "multimedialne" i niestety watpię żeby Marysia się nimi zainteresowała. To czego szukam - taki laptop ale nie z literjkami i cyferkami a z rysunkami zwierzątek itp, które wydają odpowiednie odgłosy, nie ma. Córeczka znajomych to ma i Marysia jest tym zachwycona. BYła jedna ciekawa zabawka ale nie miała regulacji głośności i obawiam sie że długo byśmy nie wytrzymali. Podobno ta fotanna z piłeczkami jest super - pani w sklepie (ale sama szukająca zabawek) powiedziała że jej synowie bardzo chętnie się nią bawią. Niestety na dzisaj zabawki dla Marysi nie mamy :(
 
No właśnie co to jest żużaczku???
Ja nie mam nic na dzień dziecka dla mioch pociech ale z tego co zaobserwowałam to moje dzieci uwielbiają zabawki domowe .Dzis bartuś szaleje z odkurzaczem HI HI a wczoraj było na topie wideo-co to za klapoka?...o i jest tam dziurka gdzie można rączke całą wsadzić :p Ciekawe czy tam coś jest włoże rączke głebiej....OOOOOOOOOOOOO nie chce mnie wypuścić RAAtunku i wrzask!!!!!!
 
reklama
Do góry