reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla dzieciaczków

haha... chemika to chcielismy dla Boguchy kupic. ale z niego taki szałaput, ze by dziure w podłodze wypalił ;D

na telefony - uwaga. Sporo "przesłuchalismy" w sklepie i niektóre miały takie przetaxliwe maledyjki i sygnały ze nawet dorosły podskakiwał
 
reklama
AGATA, TA OĄ OSATNIĄ KSIAZKE WIDZIAŁAM. WYDAJE MI SIE, ZE TE RUCHOME KARTKI MAJA BARDZO KRUCHE ZACZEPIENIE.
TA DO NAGRYWANIA JEST SUPER
I BARDZO PODOBA MI SIE TA GAWORZACA ZABAWECZKA. MY MAMY GAWORZACA KACZUSZKE
 
Jeżeli mogę to coś Wam poradzę.
Wszystkie te edukacyjne książeczki , laptopy, uczące mówić mama czy tata, są fajne ale mają dwa duże minusy. Przynajmniej ja na takie trafiłam. Lektorzy mówią baaardzo nie wyraźnie. Gdy Gabie kupiliśmy mówiącą ksiązeczkę i laptopa to mieliśmy z początku problem ze zrozumieniem co jest w danej chwili mówione. Więc jeżeli macie okazję i możliwość to przed zakupem sprawdźcie jak to brzmi.
Później może się okazać, że dziecko długo nie będzie potrafiło prawidłowo wypowiedzeć danego słowa.
Drugi minus jest taki, że te zabawki są baaaardzo głośne. Po kilku minutach używania przez dziecko zabawki, włosy na głowie się jeżą. Dla dziecka to fajne ale większa ilość decybeli nie wpływa prawidłowo na słuch.
Najlepszym rozwiązaniem są właśnie zabawki z regulacją głośności, a to już trudno znaleźć. Uważam, że producenci zabawek troszkę przesadzają albo robią zabawki dla dzieci troszkę przygłuchych.

Mój Łukasz lubi pobawić się gabusiowymi zabawkami, ale zauważyłam, że po chwili głośnych dźwięków zaczyna poprostu się denerwować.

To tyle.
 
Żużaczku szukaliśmy takich misiów na gwiazdkę, chcieliśmy kupić takiego jednego, żeby zawsze towarzyszył Marysi ale takiej super stronki nie znaleźliśmy :(.
Kupiliśmy misia tej firmy http://www.galeriabukowski.pl/ ale nie mam jak pokazać którego bo coś mi się nie otwiera.
 
reklama
agata sliczne sa te zabawki od bukowskiego. Witon dostał żabę. Ślicznie się pierze i jest super. Gdzies w galerii był z nią na zdjęciu. taka w koronie.

A co do adresu, to wyszperałam w watku który załozyła Kalina, na wczesniakach.
 
Do góry