reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zasypianie przy piersi

dziondzia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Luty 2006
Postów
36
Witam. Mam taki oto problem, moje dziecko umie zasnąć tylko przy piersi. Nawet na rękach uśpić się nie da. Kiedy próbowałam ją zostawić razem z mężem sam na sam, płakała w niebogłosy i usneła dopiero ze zmęczenia. Nie potrafię jej tak katować. Może ktoś ma lepszy pomysł? Proszę o rady!
 
reklama
Cześć. Mój starszy synek, dziś czteroletni, zasypiał tylko przy piersi tak długo, jak długo go karmiłam, czyli prawie dwa lata. Jak go odstawiłam od cycusia, dalej zasypiał przy mnie, często z ręką włożoną pod moją piżamę. Niektórym dzieciom chyba jest potrzebna taka bliskość matki...
 
a ja Majke odzwyczaiła, dając smoka, jak juz była taka seeeeeeeeeeenna to ja wyjmowałąm cycusia i dawałm smoka, nie było to na początku łątwe, ale udało się, teraz zasypia ze smokiem, choc przy cycu też jej się zdaża, no ale najważniejsze że bez cyca też zaśnie
 
Do góry