reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nospa w ciazy??????

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Dołączył(a)
6 Grudzień 2005
Postów
805
Czy bezpieczna jest nospa w ciazy mam dziwne bole brzucha i dusi mnie w zoladku ponoc jest bezpieczna wiecie cos na ten temat????????
 
reklama
Dzwonilam do gina ale badal pacjentke wiec pogadalam z pigula mowila ze mozna brac nospe bo jest bezpieczna w ciazy nawet jest pomocna na poronienia czytalam tez o niej na necie i faktycznie jest dobra wzielam bo mnie strasznie dusilo nie za duzo ale czasem warto brac bo skurcze sa nie dobrze na ciaze <poronienia> :(
 
No-spę można stosować, okazjonalnie albo jeśli lekarz zaleci i 3x dziennie. Jeśli boli Cię brzuszek to koniecznie powiedz lekarzowi na wizycie, z pewnością to wiązadła i jest to normalne w ciąży.
 
Chodzi o to, że mięśnie i miejsca styku mięśni z kośćmi przystosowują się do ciąży, rozciągają się i kurczą i tak chyba całą ciążę, bo mnie zaczęły niedawno boleć biodra i kość krzyżowa :). Jeśli Twoje bóle są do wytrzymania to nospy nie bierz. Niedobrze jest wtedy jeśli wyczuwasz skórcze i brzuch jest bardzo twardy, wtedy szybko bierz nospę.
 
Ok dzieki wzielam bo strasznie bylam wzdeta masakra i bolal mnie brzuch mam nadzieje ze przejdzie skoro to normalne w ciazy to ok wytrzymam a Ty na kiedy masz termin?pozdrawiam buzka ;)
 
Termin mam na koniec maja (25.05) Mam nadzieję, że pójdzie nam łatwo i sprawnie przejść ciążę i poród 8) chodź są bóle, problemy, wymioty to wierze, że szybko o tym zapomnę jak zobaczę dzidzie :) :) :)
 
jeszcze nie mialam okazji sprobowac nospy w ciazy , ale wiem ,ze to jeden z bezpieczniejszych lekow , oczywiscie nie mozna przesadzac , wszystko z umiarem ;)
 
reklama
Do góry