reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nospa w ciazy??????

Zostaniemy same na koniec maja :) wszystkie dziewczyny z majówek się rozdwoją a my będziemy chodzić z brzuchami :) :) :) Ach... czekam na maj z niecierpliwościa
 
reklama
wlasnie sobie ostatnio kupilam nospe i pewnie niedlugo ja wyprobuje. Moj lekarz nawet slowem o niej nie wspomnial mimo ze wykryl skurcze macicy :/
 
Witajcie

A a nospe bralam w dwoch poprzednich ciazach i teraz jak mnie ciagnie mocno w dole brzucha to tez biore, bo niepokoj zwiazany z bolem jest gorszy niz nospa. Jak w pierwszj ciazy mialam bole brzuch i wyladowalana izbie przyjec w szpitalu to lekarz powiedzial zeby brac od razu 80mg i nie bawic sie w 40mg. To nie zaszkodzi.

Pozdrawiam
 
Powiedzcie mi dokładnie, czy to jest zwykła nospa czy jakis inna, bo ja staram sie nie jeść tabletek, nawet tych przeciwbólowych i kompletnie sie na takich lekach nie znam, a może faktycznie warto by bylo miec cos takiego w domowej apteczce? i o co chodzi z tym 40 mg?
 
reklama
Do góry