reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dzidzisiów

mada, postaraj się pooddychać trochę przeponą,to dzidzia się dotleni, zrobi się więcej miejsca w brzuchu i zacznie się ruszać. U mnie to działa :)
 
reklama
DIĘKI KOCHANE ZA WSZYSTKO, TYLKO WY POTRAFICIE ZROZUMIEC MOJE SCHIZY

ALE JUŻ WSZYSTKO W PORZĄDKU, TYLKO TROCHE SIĘ ZMĘCZYŁAM TA NERWÓWKĄ

SŁODKICH SNÓW KOCHANE SIERPNIÓWECZKI
 
Mnie ostatnio moja mala kopie w prawym boczku :) Czy to znak ze jest juz odwrocona glowka w dol? Bo gdzies tak przeczytalam. W ogole rozpycha sie niemilosiernie i mam wrazenie jakby jej juz miejsca brakowala w brzuchu. Non stop czuje na zewnatrz jakies czesci jej cialka :)
 
O, mnie też w prawym kopie! ;D A raczej wystawia mi najczęściej z tej strony kończynki, czasem nawet boleśnie :p, a jak chcę się położyć na prawym boku, to po chwili jest bunt i napiernicza z całej siły, bo chyba ją gniecie ;) No, cóż, tylko lewa strona zostaje mi do spania... Nie mam pojęcia, czy kopanie z prawej strony oznacza, czy dzidzia jest odwrócona główką w dół ::). Moja jest ;)
 
Ja tez spie na lewym boku, bo jak sie poloze na prawym to zaczyna sie wiercic i jakos tak sie ustawia, ze mnie robi sie niewygodnie i chcac nie chcac musze zmienic pozycje :)
 
Nic nowego nie napisze ;)...ale mnie tez córunia kopie zawsze z prawej strony..a śpie różnie raz na prawym boku raz na lewym choć staram sie częsciej spac na lewym bo na prawym jakos mi nie wygodnie ;D pozdrawiam!
 
Tak wogóle co do spania to najbardziej wskazany jest lewy bok dla cieżarnych ale ja czasami folguje i leże na prawym bo bym na lewym przez 9miesięcy odleżyn dostała ;) a i małej jest tez lepiej na lewym bo tak jak was, jak sie położe na prawy to buntuje sie strasznie. I jakos tez więcej kopniaków dostaje w prawy bok a mała juz główką do dołu jest więc może leży buziom w prawą stronę i lepiej jej kopać i boksować w prawy bok ;)
Ale dzisiaj chyba pobiła rekordy bojowe ;) brzuch cały dzień skacze jak oszalały a już jak zaserwowałam truskaweczki to szczęśliwe dziecko na całego i dopiero zaczeło dawać czadu ;)
 
Dziewczyny, jak tam ruchy Waszych malenstw w te upaly???? Bo moja mala jest od kilku dni jakas 'ospala'. Rusza sie oczywiscie, ale bardzoooo slabiutko. W ciagu dnia kilka razy tylko, wieczorami mocniej, ale ogolnie jej aktywnosc bardzo spadla. I oczywiscie zaczynam miec moje 'czarne mysli'...
 
sandra nie miej żadnych czarnych myśli - czarne myśli a kysz precz ;)

młody tez ma takie dni, że się mało rusza lub prawie wcale - to normalne w te upały, jemu też chyba gorąco...
za to potem jak już nadrabia to ze zdwojoną siłą ;)

zauważyłam, że szczególnie aktywny się robi jak się kładę na prawym boku - chyba nie lubi bo go nieco gniotę (a ja czasami już nie mogę leżeć na lewym boku, bo wszystko mnie boli)
jak siedzę przy kompie to mi daje po żebrach
jak wypiję mleko to się ożywia

ale ogólnie te ruchy są inne niż miesiąc wcześniej
jeszcze niedawno cały się po brzuchu przewalał, fikał, kopał, a teraz się wybrzusza, przeciąga, wpycha nózki pod żebra (wczoraj aż mi tchu zabrakło) tak jakby chciał tamtędy wyjść
teraz te ruchy są wolniejsze, ale cóż się dziwić, coraz mniej miejsca w brzuchu ma dla siebie, to walczy o każdy skrawek :p
 
reklama
Moja Mrówka tez ostatnio leniwa wiec Sandra nie martw sie nie potrzebnie, zreszta dzidziole coraz mniej będa sie ruszac bo czas leci i coraz mniej miejsca maja na figle :)
Mrówa teraz bardziej sie przeciąga i wypina , juz nie kopie jak wcześniej i jak pisałam uwielbia gmerac sópciom pod matki żebrem co odczówam jak kolke i bardzo to przeszkadza ale cóż jak sobie chce poruszać stópcia to niech rusza, jakoś przeżyje ::) czego sie nie robi dla dziecka :)
 
Do góry