reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG w 12 - 13 tym tygodniu

K@si@ mierzyl na pewno, bo wla wtedy sie mierzy. Byc moze nie uwazal, ze ma cos Ci mowic skoro wszystko jest w porzadku. A te polowkowe usg robi sie miedzy 18 a 22 tc. Wtedy dzidzia jest juz na tyle duza ze dokladniej mozna zobaczyc prace narzadow. Trzymam kciuki
 
reklama
no ja w 6 tygodniu tez mialam przez powloki brzuszne ale nic nie bylo widac wiec wedlug mnie to nie bylo prawidlowo zrobione.
 
Ja bylam 8 lutego to byl 13 tydz i robil mi przez brzuch juz badanie na zespol downa i inne wady naszczescie wszystko ok czyli zaczal sie 4miesiac jeszcze troche i kopniaki poczujemy :laugh:
 
witam dziewczyny!

Ja jestem z wrześniówek! :)

Mam do Was takie małe pytanko ile mierzyły wasze dzidzi pod koniec 11 tc ?? dzięki! i czekam na odp!

Gorąco pzdrawiam
 
Pod koniec 11 moje malenstwo mialo 45 mm ale tylko od glowki do pupki, czyli bez nozek :) Pozdrawiam.
 
reklama
Mycha, u mnie usg bylo pod konie 12tc. Dlugosc ciemieniowo-siedzeniowa, czyli to co napisala Karoo to 59,8mm.
 
Do góry