reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
sandra1982 pisze:
Leyna, ten Implast Driver jest fajny - chyba najbardziej podoba mi sie z tych wszystkich - podobny jest do tego, ktorego link podalam ponizej. Tyle tego teraz w sklepach, ze nie wiadomo co wybrac. A bedziecie wozek zamawiac przez net czy w sklepie kupowac?

prawdopodobnie kupimy w necie, bo jest taniej
ale obejrzymy najpierw na żywca w sklepie, żeby nie kupować w ciemno :)
 
No ja tez wolalabym najpierw zobaczyc w sklepie, a potem ewentualnie zamowic z internetu np. z jakiejs hurtowni albo sklepu, bo rzeczywiscie taniej jest.
 
To jest moj wozek w wersji spacerowej na plazy (ze mna w roli glownej ;)). Mam w wersji z gondola ale ze znajomymi, wiec zaraz przytne i wkleje. No i to jest gondola inna w koorze, bo to akurat byl ich wozek - bylismy nad morzem na dwie rodziny.
 
ormalna gondol. Znalazlam zdjecia albumie z tego roku wiec zobaczycie jak duza jest spacerowka...
 
Normalna gondola, zdejmuje sie ja i zaklada spacerowke, jest tez zintegrowany fotelik z baza.
Dolaczam zdjecia, jak duze dziecko moze w spacerowce jezdzic dodatku wgodnie.
 
Joaś wygląda fajnie :) jeszcze mi powiedz proszę ile waży i co to za model :)

może teraz będzie ciut tańszy niż 1700 zł, choć niekoniecznie, bo to jednak peg perego....
 
reklama
Teraz jest duzo wiekszy wybor wozkow i tanszych ale bym nie zamienila a inny. Wezcie pod uwage jezcze czy latwo sie skladaja i czy mieszcza do bagaznika samochodu. Moi pewni znajomi kupili wozek a potem okazalo sie, ze nie miesci sie do bagaznika... No i wyjedz gdzies z dzieckiem....
 
Do góry