reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyciek z piersi....

reklama
A ja mysle, ze wszystko z umiarem moze byc :) moj gin mi niczego nie zabrania i kaze zyc praktycznie normalnie :) tylko uwazac na siebie wiecej :D

Pomyslcie, ze kiedys kobiety przez cala ciaze robily wszystko co przed, albo i jeszcze wiecej :) a dzieci rodzily sie zdrowe i bylo wszystko ok :D
 
Tylko Karoo, iedy zycie bylo prawdziwsze a chleb byl chlebem. Nie mowiac o czekoladzie i innych rzeczach. A teraz EEEEEEEEEEE sto tysiecy na kazdym produkcie. Szczepienia tez chronia przed konkretnymi chorobami, ale organizm wariuje a z tego biora sie niezle alergie. Piszac o pobudzaniu piersi pisalam o zby intensywnym. Zbyt czestym. Po prostu "bardziej na siebie uwazac".
Milego seksowania ;)
 
No toc mowie, ze wszystko z umiarem :) i spokojnie :)

I tak nie za bardzo daje mojemu cycolki do czegokolwiek, bo mam caly czas od poczatku ciazy obolale. I urosly mi juz do miseczki H... Kupilam sobie staniczek na allegro z miseczka H i myslalam, ze sobie go pewnie zaloze gdzies za dwa - trzy miechy (ale tak na zas wzielam) a tu przymierzam... I na styk... Jeszcze miesiac, a bede musiala kupic jakies dwa berety i gumke ;)
 
Karoo pociesze Cie... To tylko w pierwszej ciazy taki szok cycowy. Moje prawie nie rosna. No ale sa juz wykarmione i wycycane przez dzieci. Poki co zatrzymalam sie na E.
A zreszta wiesz wszystko zalezy od firmy, bo niektorych E to na sutki nie moge wcisnac ;). No i tak trzymam sie Triumpha. Drogie ale solidne. Jak chcesz sprobuj nosic takie dla matek karmiacych - sa bardziej elastyczne. No i wiecej sie tam zmiesci ;)
 
witam , moje tez urosly ale nie az tak bardzo , za to zisiaj jak spalam na boku i rano sie obudzilam to mialam wilgotne przedramie i sutka , chyba podczas snu za mocno przyciskalam i taki efekt , troszke to wszystko dla mnie pierworodki wzystko zaskakujace :)
 
Dlmnie to tez byloby zaskakujace, bo takie reczy to mi sie zdarzyly kilka razy, ale juz jak karmilam a dziecko przespalo pore karmienia... Ale to swiadczy o tym, ze kazda z nas jest inna ;D.
 
No tak, ale staniki dla matek karmiacych sa max do miseczki E... Przymierzalam, ale male...

Ale Joas, wierz mi, ja sie nie przejmuje!! Rozmiarowka jest do J, to jeszcze troche moge podzialac ;) jeszcze mam mozliwosc urosniecia :p
 
reklama
Ale chodzi o staniki dla karmiacych?? Czy normalnych?? Bo z karmiacych to przelecialam wszystkie mozliwe strony internetowe i siedzialam dwie godziny przy kompie szukajac stanikow dla karmiacych w duzych rozmiarach i znalazlam - max do E (a przepraszam, a jednej firmie bylo F, ale nedzne).

Jesli chodzi o normalne staniki, to od wiekow biustonoszy nie kupuje w sklepach, bo rozmiarow na mnie nie ma a panie obiecujac sprowadzanie nigdy sie nie wywiazaly z obietnic, wiec musze kupowac w sklepach internetowych. I tak na Intymnej sa staniki do rozmiaru G, Bellissima ma do J i jeszcze dwie czy trzy firmy ale nazw nie pamietam i szukac tez mi sie nie chce :) maja do J.
 
Do góry