reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PŁEĆ DZIECKA:)

Dołączył(a)
22 Czerwiec 2005
Postów
8
WItam wszystkie Mamusie:)
chciałabym podzielić się z Wami moim szczęściem:) Otóż jestem w 19 tygodniu ciąży i na wczorajszym USG moje maleństwo okazało się być...............dziewczynką!!!! Jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi! Jestem ciekawa czy Wy już znacie płeć dziecka? Jeżeli tak to piszcie proszę:)

Szczęśliwa :)
 
reklama
Czesc!
Magda- gratulacje dla Ciebie i dla Meza!!!
Ja jestem w 20 tygodniu i nie znam plci, bo zdecydowalismy sie z mezem miec niespodzianke. Ciekawe, czy uda sie nam wytrwac w tym postanowieniu!?!
Pozdrawiam wszystkie Mamy
 
Hej Marta:)
podziwiam Was, ja bym nie wytrzymała chyba:) ale trzymam kciuki za Was:) Czy czujesz już ruchy dziecka? Ja jakoś nie mogę ich rozpoznać, ale cierpilie czekam. Czy jest jakaś płeć bardziej "obstawiana" przez rodziców? Ja w głębi serca chciałm dziewczynkę, ale nie chciałm się nastawiać bo różnie to bywa:)................najważniejsze aby było zdrowe i silne:)

Pozdrawiam

Magda:)
 
Hej Magda!
No, my sami tez nie wiemy czy wytrzymamy, ale ja coraz bardziej sie ciesze, ze to bedzie jednak niespodzianka. Jesli chodzi o pleć, to oboje mamy przeczucie ze to dziewczynka- ale to pewnie dlatego ze caly czas mowimy (ta) Dzidzia. Ja sobie tez wyobrazam siebie raczej jako mame dziewczynki, ale chlopczk bedzie rowniez wspanialy. Wiadomo-zdrowie najwazniejsze.
Ruchy Dzidzi juz (chyba!) czuje i bardzo mnie to cieszy, ale to sa takie delikatne musniecia. Dlatego ja tez nie jestem pewna czy rzeczywiscie dobrze je rozpoznaje.
pozdrowionka
 
hej!

Nam na ostatnim badaniu gin powiedział, że mamy szukać imienia dla dziewczynki, bo on siusiaczka nie widzi. Ale zobaczymy, może jeszcze się ujawni?? najważniejsze, żeby było zdrowe. Papa
 
My mamy USG 29sierpnia idziemy na 3D więc mam nadzieje żę okaże się cóż takiego maleństwo ma między nogami 8)
 
hej Mija ja też idę 29 .08 na USG wprawdzie na zwykłe, ale ginek powiedział, że dokładnie wtedy dzidzię zmierzymy :D i chociaż moja ciąża jest trochę "młodsza" od twojej to może akuratuda się podejrzeć co nasza kruszynka ma między nóżkami..... :laugh:
 
A my juz wiemy :laugh: bedziemy mieli CORECZKE!!!, wczoraj mialam USG i sliczna mala dzidzia wytykala do mamusi jezyczek :p
 
Gratuluję Magialleno, pewnie jestes przeszczęśliwa.
Widziałaś jeszzce coś interesującego u maleńskiej ? Bardzo się ruszała?
 
reklama
Ja pomimo nowej miłości do ogórków kwaszonych itp ;D dostałam info że na 80% będzie to dziewczynka !!!
Zarówno dla mnie jak i mojego paskudnika to mały szoczek ale kto wie może na następnym USG dowiem się czegoś nowego.
Na szczęście są tylko dwie możliwości ;D ;D
 
Do góry