reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Becikowe ....

xmamuska

Mamusia Sandruni i Julci
Dołączył(a)
24 Lipiec 2006
Postów
5 140
Miasto
Legnica
Postanowiłam założyć nowy wątek na temat becikowego, gdzie będziemy mogły dzielić się najnowszymi wieściami na ten temat :tak::-)

Odrazu wklejam link do strony gdzie są do ściągnięcia wnioski o becikowe, najnowsze niusy , historia becikowego i wiele innych ciekawych rzeczy na ten temat...:-)

Życzę miłej lektury :-)

www.matir.ovh.org/becikowe/index.php?becikowe=hist]Becikowe
 
reklama
aph no troszkę tego jest ale warto, bo pisze tam dużo ciekawych rzecz :tak::-) Ja też jeszcze nie przeczytałam wszystkiego ale doczytałam że BECIKOWE ZOSTAJE:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Jak Emilka sie urodzila to byly takie problemyz tym becikowym:baffled: nikt nie wiedzial jakie dokumenty trzeba zlozycile sie bedzie czekac...ciagle zcegos brakowalo.....oj mowie wam.....teraz to juz czlowiek madrzejszy:-)
 
Ja jak urodziłam Sandrunie to wogule byłam w szoku jak poszłam załatwiać rodzinne i dostałam dodatek z okazji urodzenia się dziecka w wysokości 500 zł :szok: nawet nie wiedziałam że coś takiego jest:tak: Bo becikowego wtedy jeszcze nie było a nawet chyba nie wiedzieli że coś takiego będzie:no::eek:
 
A ja to jestem prawie przekonana,że urodzę w grudniu:-ptak 20go mogę rodzić i 24 być w domu:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry