reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidziulki

xmamuska

Mamusia Sandruni i Julci
Dołączył(a)
24 Lipiec 2006
Postów
5 140
Miasto
Legnica
Moje Drogie chyba każda z nas zastanawiała się już nad imieniem dla swojego maluszka. Mam nadzieję, że pomożemy sobie nawzajem wybrać idealne imię dla naszych pociech. :laugh:
 
reklama
Czekam na propozycję bo ja wsumie niemam jeszcze wybranego takiego na 100% dla chłopca :-[ a dla dziwczynki jak narazie jest Julia, tak chce moja córeczka Sandrunia
 
U mnie bedzie Patryk albo Patrycja
wbrew temu co w poprzedniej ciazy planowalismy z mezem ale wchodzily w gre Tatiana, Róża, Gabrysia a z meskich to Filip, Zbyszek, Daniel (osobiscie moje ulubione:p) Jacus... sie zobaczy, w koncu bywa tak ze dziecko samo sobie imie wybiera ;)
 
Bruno bardzo fajne ;D

Julia ... to była moja pierwsza faworyta dla dziewczynki, ale teraz ich (Julii) tyle, że już sama nie wiem

Dla synka jest imię pewne i niezmienne od samego początku JEREMI ale dla dziewczynki wciąż nic pewnego, ale zanim rozboli mnie ogłowa od myślenia, poczekam na USG i zobaczymy, czy wogóle trzeba będzie myśleć ;)
 
witam, dawno mnie nie bylo, ale juz wiem ze bede miala chlopca i mam problem, poniewaz dla dziewczynki mialam imie - Sara, a z chlopcem nie mozemy z mezem sie porozumiec, ja chce Michal lub Jakub, a maz wymysla jakies dziwne imiona.... :)
 
Hej szmiks .... fajnie, że się odnalazłaś, masz sporo do nadrobienia. Oba są ładne, a jakie wymyśla twój mąż ?
 
reklama
moj maz ma na imie jacek i uwaza, ze jego imie jest najladniejsze ;D, a tak powaznie to: Donel, Forgiel, Fintan - brzydkie imiona irlandzkie, bo jego koledzy z pracy takie maja imiona (mam nadzieje, ze zgodzi sie na Jakub) :)
 
Do góry