reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Hej!

Jaguś, Tamtusia gratulacje! Ja mam termin na 27 lipca i drugi siusiak w drodze :)

Aga, Ela - przeprowadzka, super, oby się dobrze mieszkało :)

Z mową nie pomogę bo mój jeszcze mało mówi. I dalej w pieluszce. Z sukcesów - od grudnia odcycowany (bardzo mnie bolało przez ciaze i już miałam dość), a od tygodnia śpi w nowym łóżku.

W lutym miał operacje na cito w CZD a po świętach jedziemy na pierwszy zabieg do Niemiec. To tyle w skrócie, co u nas :)


Akuku, fajnie, że ci się tak układa.

Aga, zazdroszczę, że masz już koniec operacji...
 
jaguś jej przytulam ! ja w lipcu to przechodziłam, więc wiem co czujesz :( mi dużo pomagał myśl, że mam Tymka i to jakoś dodawało sił, ale zapomnieć się nie da. Trzymaj się Kochana!

dziewzyny dzięki za gratki :)
akuku ale musi być u Was wesoło :)
malinka ja mamz usg na początek sierpnia 4-5, więc jakiś tydzien, półtora różnicy u nas :) trzymam kciuki za pomyślny zabieg w Niemczech!
elama miłej przeprowadzki :)
 
elama: gratuluje nowego domu!
jaguś: współczuję, tulasek dla ciebie.
malinka: gratuluję drugiego synusia. Tez bym chciała jeszcze jednego:) A jak u was z operacją/zabiegiem - już po czy jeszcze przed?

Co do mowy to Miki dopiero zaczyna się rozkręcać, ale on wszystko wolno robi - po starszej już nie mam parcia na nic. Ona zaczęła mówić dopiero koło 2,5 roku a pełnymi zdaniami i zrozumiale bliżej 3 urodzin, mając 2,5 poszła do przedszkola i była jednym z dwóch najmłodszych i najsłabiej mówiących dzieci, a zaprzyjaźniła się z wszystkimi i do teraz się z jedną dziewczynką przyjaźni tak mocno, mimo, że tamta już od 2 lat chodzi do innej placówki. Po za tym teraz moja córa klepie tak, że marzę o tym, by się zamknęła na chwilę. Aż uwierzyć nie mogę, ze się tą jej mową kiedyś martwiłam, że tak późno... Więc na mówienie przez Mikiego mam duży luz - na moje może zacząć jako 3 latek, bo i tak wszystko rozumie :)
 
Jagus współczuję i przesylam tulaski.

Jak sie czuja ciezaroweczki ?

U nas wsio ok. Emil sie rozgadal ostatnimi czasy.. a co najsmieszniejsze napierw zaczal spiewac a potem mowic.haha

Ala rosnie raczkuje i chodzi przy meblach.

Starszaki na wakacje do Polski do babci jada .. pierwszy raz bez nas...
 
reklama
Do góry