reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Jestem, ja jestem :))). Wczoraj 2 kreski :). Dziś bałagan w głowie i wielka radość :). Mam nadzieję, że Twoje przeczucia się sprawdzą i będziemy tu sobie siedziały i się nudziły aż do stycznia :tak:. Pozdrawiam ciepło :-)
 
Szarka, gratuluję dwóch kreseczek :) też mam taką nadzieję, z pierwszym dzieckiem też miałam "przeczucia" i się sprawdziły :) na kiedy przypada Ci termin? obliczałaś?
 
Ja też nieśmiało jestem . Jeszcze nie robiłam testu ale powinnam dostać przedwczoraj. Brzuch mnie bolał na maksa i nie dostałam. Dzisiaj już mnie tak nie boli . Zobaczymy czy się sprawdzi:-)
 
Dzięki Vinga :). Jasne, że liczyłam :-D. 9 stycznia. Ty masz przeczucia a my za to jesteśmy totalnie zaskoczeni:tak:. Jakoś nam się wydawało, że w tym miesiącu to nie ma szans .... ale już jedno takie z okresu "to nie jest czas na ciążę" biega nam po domu :-D. Widać historia lubi się powtarzać :). Bardzo się cieszę, że założyłaś wątek. Mnie rano tak energia roznosiła, że założyłam wątek styczniowy na grudniówkach :sorry2:, ale już jestem w trakcie sprzątania po sobie :tak:. Mam nadzieję, że wkrótce będzie nas tu duuuużo więcej i że wszystko będzie dobrze (bo nie ukrywam, że początek ciąży to dla mnie wielka radość ale też sporo obaw a z forum to zawsze jakoś łatwiej :))). A co do testowania - to mnie tym razem wyszedł dopiero drugi test. Pierwszy robiłam kilka dni temu(niby już w terminie) i ...negatyw a teraz 2 krechy aż w oczy razi. Mam jednak nadzieję że Ty nie będziesz musiała inwestować w kolejne :)). Miłego dzionka
Witaj Juliana :-). Trzymam mocno kciuki :)
 
Hej!! I ja się melduję :) Termin porodu mam na 2 stycznia! :) Bete robiłam29 Kwietnia i była 190!! :-D a dwa dni wcześniej 40! Więc pięknie rośnie!


Gratuluję pozostałym i trzymam kciuki za testujące! :-)
 
Juliana witaj :) kiedy zamierzasz testować?
Szarka, mnie w tamtej ciąży od początku (kilka dni po zapłodnieniu) strasznie piersi bolały, teraz jest tak samo. jestem bardzo czuła na zmiany hormonalne. test zrobiłam... ale chyba jeszcze za wcześnie na testowanie u mnie. może i leciusieńka kreseczka była... jak trochę poleżał sobie to bardziej widoczna się stała ale tego nie powinno się raczej brać po uwagę. więc się za bardzo na nastawiam, żeby się nie rozczarować. za tydzień się rozstrzygnie, czy zostaję z Wami, czy dalej się staramy :)
witaj Fifka :)
 
Cześć dziewczyny! mi pierwszy blady test wyszedł już tydzień temu, w dniu spodziewanej @ mocna druga krecha... ale już od owulacji przeczuwałam (bolały mnie dziwnie, jak nigdy piersi). Póki co jestem przerażona, bo to nie do końca najlepszy czas dla nas... ale czy kiedyś jest dobry czas z drugiej strony? nie wiem, może niedługo zacznę się tym cieszyć, jak trzeba :)
 
reklama
Do góry