reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

oh to mnie pocieszyłyście, ze też nie macie jeszcze :) ja też za nim nie tęsknię, nic a nic heh

Kamag małe dzieci często nie płaczą gdy się uderzą, przynajmniej moi tak mają/mieli. przykład, wczoraj chłopaki stłukli się głowami, Nat od razu w ryk że boli, a Gabryś miał ubaw po pachy :p może młoda uderzyła się gdzieś podczas zabawy?
 
reklama
Vinga u mnie też jeszcze nie ma okresu. Nie tęsknię za nim, ale spodziewam się w każdej chwili bo już kilka razy brzuch mnie bolał jak na okres. No zobaczymy, może dopiero jak zakończymy cycanie
 
KAMAG idź z tym do pediatry. Dziwne to
VINGA nie mam jeszcze @
YOANNA możesz to skonsultować z kimś jak cię niepokoi

Dziś Laura skończyła 7 msc
 
U mnie tez brak okresu a to juz 8 miesięcy :-) ale nie tęsknię! Po starszaku dostałam po 4 miesiącach mimo karmienia.


U nas remonty pełna para... dlatego nie mam czasu na forum :-( czytam cały czas ale nawet teraz pisze z telefonu usypiajac Konrada. Remont pokoju dzisiaj przeniósł sie na kuchnie - trochę nie chcący :-) - i choc nie zmieniamy mebli wszystko wygląda inaczej. Beda tez zmieniane kafelki i malowane sciany (bo sila rzeczy jesteśmy zmuszeni to zrobić po zmianie rozstawu mebli) ciesze sie jak głupia bo potrzebowałam tych zmian ale tez jestem zmeczona bo ciagle sprzątam. Maz zajety robota a dzieci ciagle na mnie wiszą...

Z mężem powiem wam jest fajnie... przynajmniej na razie... byla dluuuga rozmowa i choć dalej leniuch burczy pod nosem to widze zaangażowanie (on mowi ze i u mnie widzi zmianę i to go motywuje) Chciałabym zeby bylo dobrze. Rodzina to moje marzenie i szkoda by mi bylo to rozwalić nawet ze względu na chłopców...

Komag moj te mial kiedys właśnie siniaka a ja bi w zab nie wiedziałam skad on...

Yoanna nie pomogę w sumie bo Adrian tak nie robi. Macha fakt raczkami jak sie podnieca ale jak jest spokokny to trzyma je raczej przy sobie...

Dona ja nawet nie wiem co to plastrowanie :-D


Marika 100 lat dla slicznotki!!!

Dziękuję za posty na prywatnym :* i przepraszam ze nie do każdego się odnoszę. .. nie nawidzę pisac przez telefon...
 
Ostatnia edycja:
hej!:-)

to tak na szybko naskrobie...

vinga-okresu tez jeszcze nie mam...

fifka- gratki remontu:tak:

kamag- moze to zwykly siniak,ale moze problem z plytkami krwi, moja kuzynka tak miala...jak cie niepokoi, albo jak beda nastepne to lepiej do lekarza isc...

marika- dla Laurki 100 lat i buziaki!:-)

Arek coraz bardziej nieznosny sie robi...jego ulubione miejsce-rece mamy albo taty...coraz bardziej wymusza na nas...gada caly czas i je (a raczej chcialby) wszystko... ahhh... no i przy cycu juz nie zasypia, tylko w wozku (taki kaprys):-p

a! i w koncu smoczka zalapal! tylko teraz sie zastanawiam czy to dobrze... fakt-mozna go szybko zatkac (czyt,uspokoic),ale z drugiej strony bedzie trzeba go odzwyczajac... matce nie dogodzisz:-p
 
Marika no tak dzis 1-szy ;) zdrowka dla Laurci ! 100 latek ;)

To ja jakas felerna z tym okresem ;( mimo karmienia czestego okres jest...

Fifka ciesze sie bardzo ze miedzy Tobą a mezem jest lepiej ;) masz racje szczesliwa rodzina to jest to ;)
Ja to lubie sobie wyobrazac jak kiedys dzieci urosna wyfeuna z gniazdka i beda wpadac na mamusiowe obiadki ;) wigilia rodzinna ;)
A dzieci potrzebuja obojga rodzicow -szczesliwych rodzicow ;)
Jutro m idzie do pracy tzn dzis w nocy na 3 a wraca jutrro kolo 16 ..ostatnio tak pracuje... no i ja zamierzam wysprzatac chate zrobic ciacho dobre jakies ;) obiaf jakis fajny i ogolnie bardziej sie starac ;) bo wiem ze jak ja dam duzo z siebie to i m da od siebie ;) a jak ja siedze i czekam na cud to nerwowi obydqoje jestesmy :p
Tak wiec plan jest teraz tylko zrealizoqac ;)

Kasia ja mialam alexa smoczkowego..Viki antysmoczkowy..a Emilka uczylam niemal na sile..co chwile wtykajac smoka do buzi.. oduczanie dla mnie to byla chwila ..a Viki ze mnie sobie smoczka robil mialam z nim cieKo bardzo ..wiec ja polecam smoka ;)
Alexa oduczylam dosyc pozno z tym ze on go uzywal tylko do zasypiania..a dokladnie usnal wyplul i spal cala noc ;) nie doatawal go juz w dzien wcale. Oduczylam calkowicie jak mial jakies 2, 5 roku ..chcialam wczesniej ale bylo duzo zmian (urodzil sie Viki, przeprowadzka) no i powiedzialam mu ze kroliczek mu przyniesie prezent jak odda smoczka dla malutkich kroliczkow (wyzucil do ogrodu) dostal duuza smieciare i powiedzial "ni ma lulka alekś ma auto" hehe i bez placzu...a probowalam wczesniej obcinac smoczka pieprzyc iyd ale on wiedzial ze smoczka nie mamy jednego i wolal ;) a tak qyzucil wszystkie i wsio ok ;) dodam ze zabki ma rowniutkie i zdrowe ;)
 
Dziękujemy. Chciałam zdjęcie wstawic. Dziś byliśmy na sali zabaw, dla Laury najbardziej spodobały się kolorowe piłeczki. Turlala je i obserwowała jak uciekają. Jakby co to FB. :) Odliczam dni do powrotu męża.
Laura biedna męczy się od tego co sama je.
KASIA ją myślę, że lepiej smoka niż ma palca ssac. Smoka można zabrać.
Areczek pewnie taki na upały i teraz skok się zapowiada
FIFKA super, że się dogadujecie. To najważniejsze
AKUKU mój starszy to prawie do 3 latek ze smokiem latał
 
Ok, mam chwile! Starszy śpi a młodszy maltretuję kota :-D


A pokaże wam najlepszą zabawkę na świeci dla takiego malucha! Furbi!! Normalnie Adrian jak zaczarowany siedzi kiedy on gada :-)


[video=youtube;l3csbioGy3o]https://www.youtube.com/watch?v=l3csbioGy3o[/video]



Marika
ja tam uwielbiam twoją malutką! :-D Jest przesłodka! Szykuj się na zięcia z mojej strony :-D Co do smoczka to właśnie i mój dalej bierze do spania... i jest problem :-(


Kasia
ja też myślę ze lepiej smoczek niż kciuk... choć ja mam problem z oduczeniem... :-( Konrad dalej do spania potrafi wziąć... ale spoko... plany sa zeby we wrześniu my zabrać na stałe jak pójdzie do przedszkola.


Akuku
może dlatego ze chcesz dziecko i psychika działa? Ja tak chciałam zajść w ciąże że nie dość że po 4 miesiącach przyszedł okres to i mleko znikło mi w 2 tygodnie jak podjełam decyzję na 100% (a wiedzialam ze karmić nie będę mogła jak zajdę)


Kaczuszka
ja wiem ze to ciężki czas ale zazdroszczę takiego świadomego pełzania... mój leniuch woli siedzieć niż pracować...


Dona i jak wyniki??


Minika tak jak pisałam! Zapraszam na Pw :-) Podam ci linka i wyślę prośbę do aministracji forum.


Olich
ależ masz wielkiego syna! :-D Jaki już dorosły chłopak!




Haha taaaa...mam czas... Adrian już syrene włączył bo kot uciekł :-)
 
Fifka ja karmilam Alexa bedac w ciazy z Vikim wiec tym się nie nartwie ;) ale kurcze cos jest nie tak ze znowu w ciaze zajsc nie moge a jeszcze nie mam tego napiecia ze musi się udac.
No zobaczymy jak to bedzie choc nie ukrywam im szybciej tym lepiej ;);)

Marika zaraz popaatrze na zdjecia :)

Alez nie wyspana jeste.... Viki w nocy wstal siku zrobic ale zamiastvdo toalety to cala lazienke obsiural mi... ja myslam ze tylko spodnie id pidzamy mokre i wdeplam w te siury na podlodze.. musialam podloge myc w nocy.

Na fb wstawilam filmik jak wczoraj w nocy emis cos przezywal przez sen ;) hihi
 
reklama
Marika najlepsze dla Laurki

Fifka jak ja nie lubie remontow przez wlasnie sprzatnie podczas remontu, tyle ze u nas ciagnelo sie to bardzo dlugo bo robiismy dach i podnosili dom zagospodaroowuja poddasze i taki syf ciagnal sie miesiacami.

Kasia no faktycznie pozno zalapal tego smoka bo w 6 miesiacu a to wlasciwie przychodzi juz po malu czas na oduczanie bo wygasa odruch ssania, ae tak jak piszesz matce nigdy nie dogodzisz:) ale spokojnie ja moja core oduczylam bardzo szybko z dnia na dzien oddala smoka malym urodzonym kotkom , butelke krowce i nie bylo placzu ani problemow, tez oduczysz jak przyjdzie czas

dziwczyny a u mnie kolejna nowosc Antek zaczyna stawac na paluszki, czyli zamiast na kolanach to pupka wysoko na paluszkach ale to zrobil dopiero kilka razy i mocno piszczy

Fifka plastrowanie to przyklejane te takie kolorowe plastry na ciele, niekiedy widoczne u sportowcow jak przeciążą jakies mieśnie. powiem tak niestety nie wychodowano robakow wiec nadal nie wiem o co chodzi i dlacczego dziecko kaszle, ale sprobuje jeszcze raz zrobic 10,08 bo wtedy jest pełnia i zobaczymy, aha no i w innym laboratorium, takim polecanym, no i oczywiscie prywatnie:( aha i super ze z męzem lepiej. oby tak dalej

Akuku spokojnie przeciez nie dlugo sie starasz
 
Do góry