reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Grudnioweczka nie wiem poszukaj na necie wpisz w google rekodzielo.. pomysl co lubisz robic i sprawialo by Ci przyjemnosc.. nie wiem gdzie wiecej info dostaniesz bi ja sama szukam tyle ze nt tortow ;)
Na pew o znajdziesz rozne filmiki instruktażowe na YouTube.

80% kuchni wysprzatne na picus cycus. Zostaly sie dwie szafki i piekarnik... no i ppdloga tak dokladnie... lodowke przetre pljuz przed samym przyjsciem bo mylam z tydzien temu dokladnie lacznie z rozmrazaniem ;)

Jejku padam dzis ryjem na pysk ... i nie moge sie ogarnac a jeszcze tort skonczyc musze... w sumie zostalo sie tylko otynkowanie i zdobienie... wiec mysle ze do polnocy sie wyrobie... zrobilabym pewnie szybciej ale jeszcze robie banoffee sernik...

Zmykam bo karmie emila lezac i oczy mi sie zamykaja. Buziaki pa ;)
 
Akuku Ty pracowita jesteś jak mróweczka :)

Ja starszaka oddelegowałam do babci , Filip spi wiec mam luzy:) Znów nam kobietki milczą. A gdzie Fifka gdzie Inomama :) Nie ładnie:tak: DSCN1727.jpgDSCN1724.jpgA to moje śliczne, zielone potworki ;-)
 

Załączniki

  • DSCN1727.jpg
    DSCN1727.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 57
  • DSCN1724.jpg
    DSCN1724.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 62
hej:-)

my po urodzinach zmeczeni...do 2 balowalismy...Arek w nocy przezywal tłumy gosci, a dzis bylismy na zakupach w 3city- po ikea z mezem buszowalismy. Arek na szczescie z dziadkami zostal;-)
 
Hej kochane.

Sorki ze milcze ale u mnie wszyscy chorzy. Dopiero co dzieci wyzdrowialy a mnie rozłożylo - a dzisiaj z dziećmi bałwana budowalam to czuje się jeszcze gorzej.... jutro maz ma wolne to postaram się wam odpisać bo czytam na bieżąco z komórki. :*
 
reklama
U mnie też choróbska, poprzednia nic była super, Laura wstała tylko 4 razy. Ale u niej zawsze to podejrzane. A jak obudziła się, wypiła mleczko a po chwili zaczeła wymiotować i to 3 razy, az sie tym dusiła. Nic nie chciała jeść ani pić, spała 3 razy, co jej sie nei zdarza, później znów wymiotowała, tym razem 2 razy. Na wieczór, 2 luźne kupki, z ogromna ilością śluzu. Więcej nie wymiotowała, ale dziś już były 2 kupki śluzowate. Co to wirus, czy zęby??
A starszy kaszle aż płuca wypluwa.
Więc moje samopoczucie, jest nie ciekawe
 
Do góry