reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Zdrówka dla wszystkich chorutek.
U nas zmiana leku trochę pomogła tj dzisiaj bez gorączki, ale za to mni strasznie powaliło. Zatoki, katar, kaszlę jak niewiem.. Chyba organizm się buntuje, zresztą @ nawet oszalał. Było ok po porodzie a tera trwał 2 tyg, 2 tyg przerwy i wczoraj znowu przylazł...:baffled:
 
Akuku zdrowiejcie! Tydzień temu nas wymęczyła jelitówka i stwierdziłam że dorosłym też może baaardzo uprzykrzyć życie...


Kaczuszka a @ to może przez antykoncepcję Ci tak szaleje?
Zdrowia też dla Ciebie, dobrze że nowy lek pomógł małemu:)

Cleo współczuję - jejku myślałam że dzieci w tym wieku refluks już nie dotyczy...


Blanka ale długo Ci Filip śpi - u nas 2 godziny to wielki szok;)

Oby szybko się skończyły te choróbska - u nas drugi dzień biegunki, mam nadzieję że jutro to już będzie tylko wspomnienie... Do tego dziś doszła lekko podwyższona temperatura i zastanawiam się, czy to przypadkiem kolejne zęby się nie pchają - a poza jedynkami nie mamy nic na dole;)
 
Dzieki dziewczyny ;)
Ja to sie zastanawiam czy to nie przez zeby.. wymiotowal dwa razy a po poludniu kupki zabkowe.. hmm
 
Heja:)

Pusto:szok:

Kaczuszka zdróweczka :)

Jaguś, Akuku jak tam u Was się sprawy mają ???

Fifi dziś przechodzi samego siebie, juz odliczam minuty kiedy zaśnie :-p
 
Blanka u nas dobrze to nie jelitowka...mysle ze zeby bo i kupka zabkowa..
Nobi po tych 2 wymiotach rano juz nic.. rozwolnienie mial wczoraj i dzis rano tylko ..
Dziekuje ze pytasz.

U mnie juz wszyscy spia ;) uff tylko emis w salonie..a ja mam ciasto do zrobienia i nie mam jak bo co chwile sie budzi..a nie chce go do sypialni zanosic bo budzi m i wtedy m zmeczony na nocce.
 
Jestem jesten laski!! Ale mam dzień roboczy i pewnie pociągnie mi się ten dzień roboczy do środy bo wzięłam się za wszystko od piekarnika Przez okna do szaf i Szafek Także sporo pracy! I właśnie Irlandia Strzeliła gola ;( bu
Akuku zdrówka dla misia Emisia
 
Cześć babeczki!

pisałam w sobotę że idziemy do lekarza z Wojtkiem ale wczoraj nie dawałam owoców, bułki i parówki i nic się nie działo więc myślę czy iść czy na razie poczekać i zobaczyć jak będzie.
wszystkim choruszkom i małym i dorosłym dużo zdrówka.
 
reklama
zdrówka dla chorowitków ;-)

masakra, jaka wstrętna pogoda!!!! u was też tak??

a ja wczoraj byłam na pogrzebie mojej takiej ciocio-babci, dziewczynki zostały z tatą. Podobno były przegrzeczne, spokojne-no mucha nie siada, a jak ja wróciłam mała tak się rozszalała, cięzko ją było ogarnąć... tata zdziwiony, że ja jakiś dziwny wpływ na dziecko mam, bo przy nim to aniołek!!!:confused:
 
Do góry