reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Bandyta bidulko kuruj sie :)

Anbas współczuje nocki, duzo zdrowia dla małego:)

U nas dzis normalnie jesien Zimno i ponuro ! A Nataś jaki zadowolony, bo wstaje codzień patrzy przez okno czy juz zimna? ja ze jeszcze a on a kiedy? a ja po jesieni! I dzis wstał mowi mama jesien chyba bo taka brzydka pogoda . Wreszcie , do zimy juz krótko i poznam Filipa:)
 
reklama
Xlandery fajne są :) Wiecie co ja poczatkowo takie mialam podejscie ze ma wozek byc nowy , teraz tez mysle ze jak uda sie jakis trafic zadbany to czego nie? niemowle wozka nie niszczy. wszystko mozna wyprać . A po drugie na czas zimowy to inwestowac nie bede duzych pieniedzy na zime. Bo ja na lato i tak zakupie jakas fajna spacerówkę ! Nie lubie spacerówek z głębokiego wózka. nie wiem dlaczego, nie podobaja mi sie !
 
Echhh M już wybył do pracy a mi się japa nie zamyka, non stop coś jem :-) postanowiłam obejrzeć Tancerzy, włączyłam sobie 1 sezon, jednym okiem oglądam, drugim na forum jestem :-)
 
Anisen - wyglądałaś bardzo ładnie! Dobrze, że pokazałaś teściowej klasę i nie pozwoliłaś sobie zepsuć tego dnia :)
Bandyta - zdrówka życzę, uważaj na się

Ja wózek też używkę będę mieć od przyjaciółki mojej, także wyjdzie mnie tyle co nic, bo ona chce za niego tylko rowerek biegowy dla synka, a to w porównaniu z ceną wózka śmieszne pieniądze. Tym bardziej, że to 3 w 1 w dobry stanie.

 
Ja namietnie wcinam ogórki kwaszone :) MAsakra tyle co ja tych ogórków zjem w ciazy to przez całe zycie nie zjadłam :)

Ja słodkie przegryzam kwaśnym albo słonym i na odwrót :-) aaa no i w ciąży polubiłam ryby, co prawda tylko dorsza, ale przez całe swoje życie ryby nie tknęłam, a teraz się zajadam wręcz :-) a najlepsze jest to, że zanim zaszłam w ciążę to najbardziej bałam się właśnie tego, że polubię ryby :-)
 
Ania nie ma sie czego bać :) Ryby smaczne są :)

Ja Natasiem w ciazy polubilam flaki. cale zycie nie ruszyłam, a w ciazy za mną chodziły bardzo :) tzn sama ta "woda" :)
 
Blanka - pocieszny ten Twoj Natas :))) Usmiecham sie jak czytam jak wyczekuje brata :) Aniia - dobreeeee: balam sie ze polubie ryby ;p hihihih
 
reklama
Do góry