reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

A ja tak jak z chlopcami na mieso patrzec nie moglam.w zadnej postaci tak teraz jestem miesozerna :p
Dobra mykam spac.
 
reklama
dziewczyny zdrowieć mi tu szybko!!
Anisen gratulacje "na starej nowej" drodze zycia:))
spac cos nie moge jutro wizyta kontrolna nawet z tej ciazowej sklerozy nie pamietam czy prosilam o wpisanie na liste ale i tak juz to nie wazne
co raz ciezej mi jest... jakos tak ciezko mi lapac oddech czuje sie jak ryba wyjeta z wody bol kregoslupa wieczorami standard zle mi sie spi w kazdej pozycji a co dopiero bedzie pozniej ehhh pocieszenie ze juz jutro bede miala za soba polowe ciazy;)zleci szybko i bede tulila swojego syneczka-cud rodzicow
buziaki milej nocy
 
witam z samego rana. w obecnej ciazy o dziwo czuje sie swietnie.. musze do nastepnej wizyty zrobic badania bo mnie zaczelo kuc w prawym boku.. i ze to moze byc nerka. bo mialam kiedys prboblemy. znią. jeden minus nie moge sie dospac. zapomnialam sie pochwalic bede miala 4 syna. :))
 
Króliczek - fajnie :) czterech muszkieterów super :)

Witam sie z rana z zimnego mokrego miasta ....
Wiecie co ogladam program takie male dziewczynki robia z nich pieknosci jakies korony suknie peruki sztuczne zeby solarium tipsy maluszki takie biedactwa :(:( szok
 
Dzień dobry :-)

trochę mnie nie było bo przyszło mi poleżeć w szpitalu, szczęśliwie już tylko anemia do przepędzenia :cool2: ale napatrzyłam się na te maluchy tuż po porodzie że aż się ślinie ;-)
wybaczcie ale nie jestem w stanie nadrobić bo zapisałyście ponad 70stron:szok: więc może, któraś podejmie się jakiegoś skrótu? co mnie ominęło, jakie tematy były na tapecie, tak abym całkowicie nie wypadła z obiegu :sorry2:
pozdrawiam wszystkie z rana :) u mnie jesień się zbliża, więc łapię powera :-D
 
cze dziewczęta!

moje dziecko wróciło od dentysty na tarczy.........................
3 razy i za każdym razem gorzej....a dziury są! i co mam zrobić niby???? jak buzie ręką trzyma? już zaczęłam myślec o leczeniu zebów pod narkozą, ale to żadne wyjście, tylko półśrodek....poza tym bardzo niebezpieczny. Na razie ma zakaz na słodycze, chipsy i picie a la cola. Nie że to kara, tylko że cukier...zła jestem , bo żaden argument nie trafia...

Anbas - nie zazdroszczę poprzedniej nocki i wspolczuje maluchowi...:( dziś już lepiej?

Anisen - co to jest bostoński?

co do wózka...my mamy taki:

Twinni | BabyActive

oczywiście nie zdążył być użyty:( może go używać pojedynczo, więc bez sensu kupować kolejny, nie? co o tym myslicie?

Blanka - mi tak chce się ogorasów, ze mąż dostał listę i ma mi zakupić wszystkie produkty do kwaszenia I BEDĘ ROBIŁA! NA OSTRO! Z CHILLI!

Akuku - zdrowiej nam kobito!!!

co do rybki, to też miałam smaka ostatnio wielkiego. Byliśmy w Calais w knajpce, spytałam o taką zwykłą smażoną, z frytami. A pani, ze takie to ja mogę dostać, jak sie promem przeprawię...w Dover...a tu to jest Francja i mogę rybę w zapiekance z selerem naciowym - jarzycie???????????:)
 
Witam sie z rana z zimnego mokrego miasta ....
Wiecie co ogladam program takie male dziewczynki robia z nich pieknosci jakies korony suknie peruki sztuczne zeby solarium tipsy maluszki takie biedactwa :(:( szok

aż takie zimne i mokre? ;-)

widziałam zajawkę takiego programu gdzieś w TV i tez myślę że to masakra :szok: przecież to jest pranie mózgu a dziewczynki nie mają przez to dzieciństwa, uczy się je być takie stare-malutkie, emanowac seksualnością choć nawet jeszcze nie wiedzą co to, przykre to :-( a matki tych dziewczynek to mają zamiast mózgów peruki chyba :-p

edit:

a odnośnie wózków to ja mam lekkiego bzika ;-) z pierwszym dzieckiem do ukończenia roku mieliśmy 8 :cool2: wszystko dlatego że pierwszy nam ukradli po 2 miesiącach a nie był nadzwyczajny, babyactiv jakiś niebieski :) skończyło się na bugaboo cameleonie który początkowo wydawał mi się wręcz kosmitą ale za namową przyjaciółki spróbowałam i nie żałuje bo nie poradziłabym sobie sama z innym na 3piętro w bloku bez windy przez 8m-cy gdy nie było mojego męża i teraz wózek ten uwielbiam, tylko wiadomo pieniądze okrutne :baffled: teraz cam zostaje z nami bo starszak będzie jeździł na dostawce jeśli wykaże taką ochotę :) kusi mnie jeszcze tylko jeden kosmita ;-) ale raczej nic z tego i dzidzia będzie wozić sie w bboo :)
 
Ostatnia edycja:
witam :)

dziś mam dzień sprzątania, bo mieszkanie zapuszczone że przejść nie ma gdzie. także jem śniadanko i piszę jednocześnie do was, a potem rzucam się w wir pracy ;)

Czikusia, mnie też dopadła skleroza ciężarnych. wczoraj siedząc w poczekalni do lekarza zdałam sobie sprawę, że nie zrobiłam badań :baffled: ale lekarz miał ubaw! za dużo ostatnio na głowie i co mniej ważne mi wylatuje z głowy.
Króliczek, twój najmłodszy synek ma 7 miesięcy?
 
Józefina - oooogromnie jakby padało całą noc a nie padało i tylko 8 stopni ale ale na chwile obecną już 12 :-D Taki klimat jak na zaduszki :)

a te dziewuszki male roczna dziewczynka z peruka wiekszą od głowki wychodzi na ta scene taka malutka nieporadna okropne nic ładnego ale ok... Ale te starsze cwaniary juz takie przez mamy nastawiane na konkurencje do innych dziewczynek uuuh... Zawisc zazdrosc to juz Charakterki czarne ale matki jeszcze gorsze.... Taka Ameryka :)

Aaaach zdenerwowałam sie my wychodzimy za chwile z mieszkania na nowe a wlasciciel zadzwonil ze jutro przyjdzie wieczorem z architektem zeby zagospodarowac mieszkanie zeby rece i nogi mialo bo tu nikt nie przyjdzie inaczej.... No tak a my czekalismy na schody na antresole i na gniazdka pol roku .... I sie nie doczekalismy ..... Cham cham cham !!!! Pan adwokat wielki uuuuuh juz by mi wstyd bylo i przyprowadzila tego faceta jak nas by juz nie bylo a nie na naszych oczach beda urzadzac ....
 
reklama
Aaaach zdenerwowałam sie my wychodzimy za chwile z mieszkania na nowe a wlasciciel zadzwonil ze jutro przyjdzie wieczorem z architektem zeby zagospodarowac mieszkanie zeby rece i nogi mialo bo tu nikt nie przyjdzie inaczej.... No tak a my czekalismy na schody na antresole i na gniazdka pol roku .... I sie nie doczekalismy ..... Cham cham cham !!!! Pan adwokat wielki uuuuuh juz by mi wstyd bylo i przyprowadzila tego faceta jak nas by juz nie bylo a nie na naszych oczach beda urzadzac ....

pustiszi - No to chyba taki narod jest niestety... :) Kiedys pracowalam w niemieckiej firmie...same sztywniaki bez poczucia humour I of course rasa panow...ze niby kazdy nie niemiec to gorszy :) Napewno nie wszyscy sa tacy :) Nie chce uogolniac, ale ja jakos bardzo pozytywnych doswiadczen nie mam :)

Vinga- tylko nie przeginaj za bardzo z tym sprzataniem!!! <nono> bez szalenstw :)
A na mnie tez dzisiaj czeka cala gora prasowania....Boziu jak ja nie cierpie prasowac ;p
 
Do góry