reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Salli przykro mi:(
Vinga ja sie zupelnie na sprzetach nie znam to nawet nie pomoge

Pustiszi snilas mi sie dzisiaj cała noc:p Tzn nie jako fizyczna osoba, tylko pamietam cala noc jak przez mgłe Pustiszi i Pustiszi:p nie wiem o co chodzilo;p

A wiecie co mam taki ,,proble", ktorego nie potrafie rozwiazac!:p Mianowicie: Budze sie po 12! nie moge za chiny sie wczesniej obudzic! a Nie chodze wcale pozno spac i zdarza sie ze spie jeszcze dodatkowo w dzien! Wiecie niby fajnie dlugo pospac , ale jak jest tak codziennie to juz tak duzo nie zrobisz i jakis taki czlowiek do dupy.

A ja wczoraj tak sie zle czulam , ze wieczorem az zaliczylam solidny kibelek:)) przypomnialy mi sie stare czasy:D
 
reklama
Ja w tej swojej LG właśnie lubię to że ustawiam sobie jaka temperatura ma być w zamrażarce. I tak jak mroziłam na przykład mleko swoje to miałam ustawioną na -20 żeby mogło jak najdłużej leżeć! Fajna jest też opcja "Vacation" kiedy się gdzieś jedzie i lodówka stoi praktycznie pusta.


Cleopatra z tych 56 to kup głównie body - najlepiej z długim rękawem około 5-6 sztuk... z 4-5 kaftaników i z 3-4 śpiochy. No i z 4-5 pajaców na noc.. z 2 czapeczki cieniutkie do założenia po kąpieli. Na mój gust styknie... reszte kup w 62 bo nawet jeśli spodnie będą za długie to je podtoczysz. Najważniejsze żeby "bielizna" była dobra. A z takim zestawem jak podałam dasz radę wytrwać do czasu aż maluch dorośnie do tych 62 :tak:



Tina
nie żałuj sobie... jeszcze zatęsknisz za spaniem... ja też śpie w dzień kiedy tylko mały mi daje :-D serio nikt cię nie goni... to twój czas...
 
Ostatnia edycja:
Sali nie do końca! Dziecko rodzi się raczej "przygarbione" i nawet jak jest dłuższe to te ubranka pasują :tak: Fakt że po tygodniu będą kusawe ale jednak nałożysz!


Gorzej jak Konrad urodził się 50 cm i 56cm były dla niego przy duże... a o 62 nie wspominam bo się w nich topił... nakładałam mu ubranka 50... bo mając zagrożoną ciąże szykowałam się na wcześniaka i miałam kilka sztuk w domu.
 
Tina -- oooho szkoda że tak mało informacji heh ;-) I nie żałuj sobie spania ja tam wstaje po 6 nie spie w dzien ale ja tam bym w nnocy nie zasnela spij widocznie potrzebujesz snu! :)
 
Salli, przykro mi z powodu kolegów, nie dziwię się , że rozbita jesteś ... Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Ze sprzętem to nie pomogę, bo maszynki to w ogóle nie mam :-) Ale ogólnie w domu mam większość rzeczy Samsunga i Boscha i zadowolona jestem. Miałam kiedyś Aristona lodówkę i zmywarkę i do niczego :-( psuło się to cały czas. Albo trafiłam na takie modele, ale tylko się gwarancja skończyła i po sprzęcie. Ale za to ładne były :)

Tina , Ty się budzisz po 12-tej (rozumiem, że w południe), ja to mam odwrotnie, budzę się o 1-2 w nocy i już nie spię. Normalnie już mnie trafia, bo w pracy ledwo żywa jestem. Ale za to wszystkie seriale nadrobiłam. Śpij, kochana, póki możesz :)

Mikołaj jak się urodził to miał 59 cm, ale faktycznie na samiutkim początku miał ubranka 56, dopiero gdzieś po dwóch tyg. 62 zaczęłam mu wkładać.
 
Ja ze sprzetow tez moge polecic samsunga. Cala kuchnie mam wyposazona lacznie z duza pralka (bo tez w kuchni) I super sie sprawuje. Jedna mialam mala awarie pralki tylko ale to z wlasnej winy....bo biustonosza nie wlozylam do woreczka na biustonosze I wylazl drut I trach...przebil costam I cieklo...Ale poza tym sprzet wg bardzo dorze sie sprawuje.

Salli - wspolczuje, ale napewno z kolegami bedzie dobrze...trzymam kciuki:)
Tina- korzystaj poki mozesz :) Mi tez wszyscy mowili "wyspij sie na zapas" a ja sie zastanawialam o czym oni gadaja ?? Teraz juz wiem :))))

A z tym ciuszkami to tak naprawde dowiemy sie diopiero jak dzidzia sie juz urodzi :) bo moze byc tak ze 50 beda ok a moze byc tez tak ze 56 bedzie od razu za male :) Tu ciezko cos doradzc :) niestety :)
 
Salli, zdrowia dla kolegów.

Fifka, biorąc pod uwagę twoje porady wychodzi mi, że muszę jeszcze dokupić pajacyków i kaftaników na 56...

Tina, a wyniki masz dobre? bo przy anemii tak właśnie miałam, że nie mogłam się dobudzić i wiecznie bym spala... a może to taki czas, bo mi znów ciągle chce się spać i najchętniej bym teraz znów spała w dzień :szok:
 
reklama
czesc dziewczyny,

Salli oby wszystko bylo dobrze z kolegami, no i kciuki za usg

Ze sprzetem nie bardzo pomoge bo mam wszytko od niedawna i jeszcze nie mam wyrobionego zdania. co do pratlki whirlpool ładowanej od góry to stanowczo odradzzam (mialam przez kilka lat i to byl koszmar)

ubranka, moja cora urodzila sie 50cm dlugosci i przez dosyc dlugi czas chodzila w ubrankach 56 cm wiec takie tez trzeba mieć.

dziewczyny bylam dzisiaj w skelpie i tam mi sie slabo zrobilo, ze prawie zemdlalam, dobrze ze byl tam stolik z krzeslaem bo inaczej usiadlabym na podlodze. serce walilo mi jak szalone i 7 poty wyszly na cale cialo. koszmar. po 10 minutach siedzenia wszystko wrocilo do normy

Tina a ja zazdroszcze tego spania, bo ja spię to 1 albo 2 w nocy i to jest koniec, pozniej leze i czytam ksiazke albo przewracam sie z boku na bok. a rano cchyb a nie musze nikomu mowic ze wygladam jak zombi
 
Ostatnia edycja:
Do góry