reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

reklama
Akuku-schudnac mozna duzo, pytanie tylko czy efekt jojo chcesz?:-) bo jak 10 kg poleci ci w miesiac na samej diecie to raczej wroci po jakims czasie... moja kolezanka tak schudla...9 kg na diecie, a za dwa miesiace miala je spowrotem...
najlepsze wyjscie to ograniczyc ilosc jedzenia (ale jesc wszystko normalnie!) nie za tłusto na noc i cwiczyc- daje najlepsze efekty... bo jak sie glodzisz to potem 2x wiecej zjesz


Siva zaczelas "akcjebikini" (smialo mozesz juz na plaze sie pakow ac-super wygladasz:tak:) to ja tez ku motywacji swoje bikini pokaze- juz za tydz nad morze jedziemy! ;-)


Zobacz załącznik 629058
 
Kufa kobity nie moge na was patrzec!!!! Tez bym tak chciala ;( Wygladacie suuuperrr! !!
Najgorsze dla mnie to...ze ok gdybym nic nie robila to bym nie miala prawa narzekac ale kurka robie a efektow brak :( Zazdroszcze wam :) tak po krotce mowiac :) I tyle
 
Kasiu ja juz zmadrzalam i glodowek robic nie bede ;) chce cwiczyc dwa razy dziennie no i duzo wodu..warzyw owocow ograniczyc slodhcze a reszte jesc z glowa ;)

Dzis wiczorem zaczynam cwiczyc ..choc juz w glowie jakis zly duszek szepta mi do ucha milion roznych powodow dla ktorych dzia nie moge hehe.
Ale wiem ze jak zaczne to za 2 tyg bede sie lepiej czula ;)

Anbas ja tak samo jak Ty jak patrze na dziewczyny to az mnie skreca z zazdrosvi ;p
Ja jestem ciezkim przypadkiem bo patrzac na jedzenie tyje
..ja to chyba wode bym musiala ograniczyc zeby skurcYc moj smietnik..znaczy sie zoladek ;D
Sprobuje cwiczyv po 3 godziny dzienni...alez ambitny plan hehe.

Jak schudne to wstawie wam zdjevie jak kiedys ( czyli teraz) wygladam/lam... bo teraz to az wstyd!
 
Urodziłam pół roku temu i miałam już dość swojego wyglądu po ciąży. Od 2 miesięcy wykonuję Pilates - ćwiczenia na brzuch, pośladki, nogi i powiem wam, że już sporo schudłam. Do tego stosuję dietę na płaski brzuch, też z tej strony. Poprawiło się moje samopoczucie oraz wygląd ciała.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jakue plecacie nebulizatory ?? Jakies linki prosze ;)
Czy tski w ksztalcie krowy dobry bedzie ??
Zamowie juz w pl bo to fuzo drozsze sa...

Emil kaszle okropnie ;( pewnie antybiotyk nas czeka ;(
 
ja mam ten w ksztalcie krowy ze smoczkiem, ale uzywam go tylko z sola fizjologiczna, lekarst nie podawalam tym.
I nie wiem czy ze smoczka jest to korzystnie, bo jednak sporo tej pary ucieka, chyba lepiej dokupic mala maske dla dzieci, jest szczelniejsza.
Na katar ze sola fizjologiczna rewelacja, maly chetnie ssie smoka, a "buczenie" krowy go najwyrazniej fascynuje, 10 min inhalacji siedzi spokojnie jak nigdy w zadnych innych okolicznosciach :) 2 x dziennie mu podajemy i po 3 dniach katarek zmniejszony do minimum. Oczywiscie do tego odciaganie katarkiem na odkurzacz (tego juz niestety nie lubi :/)
 
reklama
Dziewczyny jaka kondycja okropna! Zaczelam skalpel dzis. 20 minut wytrzymałam. Chcialam cwiczucy co drugi dzien skalpel ale skoro wymiekam to chyba codziennie po pół skalpela zaczne... Co o tym myslicie?
 
Do góry