reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza ciaza

Misinka Pomimo tego, że warunki mam jak najbardziej sprzyjajace, to w pierwszym momencie jak sie dowiedziałam, że jestem w ciązy o mało nie wpadłam w histerie.
Później dużo myślałam o tym, że jest wiele rzeczy, które ulegną zmianie w moim zyciu i zastanawiałm się czy naprawde tego chce ale co tu sie zastanawaić
w końcu i tak kiedyś chciałam mieć dziecko, bo uważam, że jesli ktos nie ma dzieci, to ma bardzo smutną i samotną 2gą polowę życia.`
Starą mamą nie chciałam być (mam 26 lat), jestem 2,5 roku po ślubie a w tym roku(maj-czarwiec) bronię magistra, więc kiedy jak nie teraz ?
Muszę Tobie powiedziec, że nie miałam jeszcze takiego momentu euforii, żebym sie cieszyła jak na filmach :-) ze będę mamą
to nie jest tak jak sobie wyobrażałam, że będzie pieknie, cudownie i kolorowo
ale fajnie jest mieć świadomość, że będę miała takiego małego człowieka z krwi mojego kochenego, wypasionego męża i mojej.

Troszkę bardziej wolimy córeczkę ale jak bedzie synek, to i tak zbzikujemy na jego punkcie.
Juz sie nie moge doczekać kiedy sie dowiem o płci bejbiska.

Pozdrawiam wszystkie ciężarówki w dziwnych nastrojach :-)
 
reklama
Kochane,
dla mnie ta ciaza nie zakonczyla sie pomyslnie, w 9tg okazala sie pusta ciaza. niestety.

Jestem juz po zabiegu i tak sobie marze...ze nastepnym razem bedzie lepiej...
Bede jeszcze z wami bo wiele sie od was ucze.
Zycze duzoo zdrowka i radosci choc to czasem trudne...

Kasia
 
Katarina... tak mi przykro... ale jak sama piszesz - na pewno, na pewno nastepnym razem będzie lepiej, duzo siły Ci życzę i wiary w lepsze jutro.
Na pewno wkrótce dołączysz do nas jako aktywna ciężarówka, trzymam kciuki za Ciebie.
pozdrawiam, pa
 
Katarina trzymaj się mocno, trzymam kciuki i wierzę w to, że musi się Tobie jak najszybciej udać. Czekamy tu na Ciebie :-)
Pozdrawiam cieplutko!
 
Dzieki dziewczyny za wsparcie!!!

Teraz przechodze na forum "staramy sie" i bede sie uczyc cierpliwosci... oj boli...

pozdrawiam Was i bede do was czasem zagladac -tak dla wspomnien...dla mnie ten wrzesien tez mial byc bardzo wazny.

Ironia jest to ze zawsze bylam za selekcja naturalna w swiecie zwierzat, dopoki tym zwierzeciem nie zostalam ja sama.
natury nie da sie pokonac. Chyba jest jakis plan dla kazdej z nas?

koniec smutkow, 3majcie sie cieplo dziewczyny, nie dajcie zadnym grypskom i bakteriom!!!

caluski, kasia
 
Ja mam termin na 23.09 i chociaż czuję się dobrze, jestem na zwolnieniu, nic mnie nie boli, ale mam co jakiś czas plamienia...i to mnie smuci troszkę, bo niby wszystko ok - a jednak nie. Już od miesiąca jestem w domu i chociaż mogę sobie wyjść na spacer itd. to jednak nie to samo, współczuję koleżankom które całą ciążę muszą przeleżeć
Ostatnio straaasznie poprawiła mi humor wizyta u lekarza, bo.. usłyszałam bicie serduszka mojego Maleństwa i to było CUDOWNE ! :D a w 18tc będę miała usg - jak myślicie czy będzie można już rozpoznać płeć Maluszka??..mam nadzieję że tak..
Pozdrawiam wszystkich
 
Ja tez jestem na zwolnieniu od lutego, nie mam juz krwawien, ale czasami brzuszek mnie boli
na szczescie nie mam mdlosci ;D
mam duzo czasu na rozmyslania i mocno musze odganiac niepokojace mysli dotyczace ciazy, bo to tez moja pierwsza
kolezanki pocieszaja mnie, ze przy kolejnych tez sie martwily, mimo ze wiedzialy co i dlaczego, kiedy i o jakie badania zadbac, o co sie wypytywac lekarza
moj lekarz wszystko mi zawsze wyjasnia, ale musze wiedziec o co pytac ;D
trzymajcie sie cieplo
 
reklama
tez czuje juz ruchy bobaska :D, najfajniej jest jak sie malenstwo przekreca, bo wtedy bardzo sie rozpycha i widac na zewnatrz brzuszka :D
 
reklama
Do góry