reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza ciaza

K

katarina

Gość
Jestem prawdopodobnie w ciazy - zrobilam 3 testy ciazowe imam podwyzszona temperature (pow. 37 st) :lol:
Mialam usg dopochwowe,ktore nic nie wykazalo- moze to jeszcze zbyt wczesnie- mysle ze to ok3tydzien.
Martwi mnie jednak to ze caly czas plamie, moze niewiele ale ...
Podzielcie sie ze mna wrazeniami i odczuciami.
Martwie sie ze cos jest nie tak :?: .
 
reklama
Witaj! :)
wydaje mi sie, ze powinnas pojsc do lekarza i zrobic badania krwi i moczu - jesli testy pokazuja ciaze, to tym bardziej bedzie ona widoczna w badaniu krwi - hormon hCG. A kiedy powinnas miec miesiaczke? Wiesz te testy sa juz tak czule, ze nawet kilka dni po zaplodnieniu jajeczka pokazuja. Ja tez tak mialam - pierwszy test zrobilam wlasciwie 7 dni po moich scisle wyliczonych dniach plodnych i pokazal mi (slabiutka ale...) druga kreseczke. Poczekalam jednak na miesiaczke, spoznila sie tydzien, jeszcze raz test i druga kreska wygladala, jakbym ja poprawila flamastrem (tak twierdzil moj maz ;)). Jesli plamisz, koniecznie idz do lekarza i zrob badania.

Pozdrawiam Cie i na pewno wszytko bedzie dobrze :)
b.
 
ja mam termin na 17 wrzesien ale sie troche martwie..mam co 2 dni bole podobne do miesiaczkowych a jak one ustepuja pojawia sie slabe krwawienie, potem nic i od nowa bole..lekarz powiedzial mi ze tak moze byc ale mi to wszystko bardzo psuje nastroj i tak sobie poplakuje co chwile..czasem pomaga. Jest tu jakas mama ktorej sie to zdarza?
 
Ula77
a lekarz nic ci nie dał na te bóle? Ani No-Spa ani Luteiny?
Może zadzwon do jakiegoś lekarza by to zweryfikować.
Trzymam kciuki.
a
 
dzieki Blanus za wsparcie!!!
bylam w szpitalu od 27.01 ale juz jestem w domeczku i wypoczywam.
kasia
 
Dbaj o siebie, tzn. lez, czytaj, sluchaj tego co lubisz, rob wszystko co Ci sprawia przyjemnosc. Bedzie dobrze :)

pozdrawiam,
b.
 
Z przykroscia musze zawiadomic drogie kolezanki i szczesliwe mamy ze moj termin na wrzesien 2005 jest juz nieaktualny...Stracilam moje malenstwo w 9 tyg. :-[
 
Ula 77
Boże, strasznie mi przykro..... trzymam kciuki abyś szybko do nas wróciła.
Ściskam mocno.
A
 
Ula przykro mi bardzo. Nie wiem co powiedzieć. :( Trzymaj się dzielnie i może już niedługo znowu dołączysz do oczekujących. :(
 
reklama
niedawno się dowiedziałam....mam termin na wrzesień, nie ogarnęła mnie jednak radość, powinnam się cieszyć - nie mam mdłości (wcale) ani wyprysków na twarzy, a jednak tak bardzo przeraża mnie myśl macieżyństwa, że nie potrafie sobie z tym poradzić...czy Wy też tak macie..?
 
Do góry