reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pleśniawki???

Dołączył(a)
3 Październik 2005
Postów
1
:) witam serdecznie, mam pytanko otóż, ostatnio zauważyłam u córeczki na podniebieniu 4-5 białych małych krosteczek. Czy to mogą być pleśniawki??? w szpitalu położna mówiła ze jak sie pojawia to scierac je do krwi apthinem ??? czy wy tez tak miałyśvcie ze scierałyscie do krwi???moze znacie jakis inny sposób?? pozdrawiam
 
reklama
no napewno nie ścierać do krwi. Mój Kuba miał pleśniawki i stosowaliśmy chyba to był kwas borowy do przemywania jamy ustnej. Wiem , że dobre efekty przynosi tez ścieranie pleśniawek pieluchą nasączoną moczem dziecka. Ale osobiście moczem nie ścierałam.
 
Do góry