reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

trochę głupie pytanie o płatki mydlane

A mnie przestrzgano przed używaniem płatków w pralce. Podobno robi się z nich taka kucha i zatyka to i owo, no i jest po pralce. Słyszałam że jak płatki to tylko do prania ręcznego.
Pozdr.
P.S. - KK - ja mam termin na sobotę i też wariuję.
a
 
reklama
teraz jest tyle proszkow ze nie warto sie paprac platkami
moja dzidzia ma bardzo wrazliwa skore, ale piore jego rzeczy w jelpie i wszystko ok:)
 
hej,
ja dzis kupilam platki mydlane bebi (granatowe opakowanie z rysunkiem gwiazdek) i rozpuscilam je w garnku z goraca woda ale garnek ten postawilam na gazie zeby podtrzymywal temperature wtedy platki sie calkowicie rozpuszczaja bez problemu i nie ma wiórów i glutow. mieszalam caly czas metalowa łyzka. wlalam te mieszanke bezposrednio do pralki i ladnie sie pierze, troszke tylko pieni ale to sa tylko platki mydlane a nie proszek do prania. Na opakowaniu jest napisane ze mozna uzywac tych platkow do pralek automatycznych i jest napisane ze w litrze wody trzeba rozpuscic 8-10 łyzek platkow. Jestem zadowolona, ze nie musze juz skrobac szarego mydla (uzywalam "Bialego Jelenia"), ktore sie ciezko rozpuszczalo i robily sie szybko z niego gluty. Pozdrawiam
 
Hej, ja rozpuszczam płatki mydlane w kubku wody, wlewam do bębna i piorę w nich ubranka moich bliźniaków. Używam płatków mydlanych do kąpieli Enklare, bo wierzę że są w 100% naturalne. Firma ta nie używa żadnych chemikaliów. Mocno zabrudzone ciuszki po zupkach najpierw zacieram płatkami, a później piorę ręcznie lub w pralce. Po innych środkach do prania moje dzieci zawsze mają jakieś uczulenia i wysypki, a po tych płatkach uczulenie znika. Polecam!:happy:
 
reklama
Polecam płatki mydlane NumberTwo Enklare do prania, ale raczej do prania ręcznego. :)
Piorę swojej córci, która ma alergiczną skórę. Te płatki świetnie wywabiają plamy po zupkach, czekoladkach i innych.... ;)
 
Do góry