reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wypłata PZU po porodzie

witajcie, mam problem i kompletnie nie wiem co mam w zaistniales sytuacji zrobic, otoz prawdopodobnie jestem w ciazy i chcialabym sie dowiedziec z jakiego ubezpieczenia powinnam skorzystac zeby dostac kase za urodzenie dziecka? jak to jest w przypadku kiedy mozliwe ze juz jestem w ciazy?czy nie jest za pozno?jesli ktos wie napiszcie plizzzz.bede bardzo wdzieczna.
 
reklama
no teraz już jest za pózno zazwyczaj firmy ubezpieczeniowe wymagaja płacenia składek wczesniej, bo na dobrą sprawę każdy kto dowiedziałby się że jest w ciąży pozapisywałby się do wszystkich możłiwych ubezpieczalni i po 9 msc czekał na pieniądze za urodzenie.
 
Do góry