reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hemoroidy!

Anna25 a jaka to maść?? .[/quote]
ta maść to curiosin ale ja już dawno nie karmię piersią.Lekarz przy zapisywaniu pytał o to,gdybym karmiła dostałabym inną
 
reklama
A ja wczoraj oddałam ze tak brzydko i nie smacznie powiem - stolec z krwią
:-:)zawstydzona/y: Boze tak się boję żeby nie trzeba było nic z tym robić. Nic mnie jednak nie boli, zatwardzenia ani biegunki nie miałam. Lekarka mi dzisiaj powiedziała że jeżeli z odbytu się krwawi to trzeba zbadać. Dala mi skierowanie do poradni proktologocznej. Ponoć to badanie jest bolesne:-:)-( wiecie coś na ten temat?????? :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Nie wiem nic o tym. Ja też tak mam tylko mnie wszystko boli, każdy pobyt w łazience to katorga. Po tych czopkach jest lepiej. Myśle, że to nic takiego musisz to jakoś przeżyć. Napewno nie jest to przyjemne. Wszystko będzie dobrze. :tak::tak::tak::tak:
 
JA posteriasanem jużdługo smaruję i wcale sięnie zmniejszyły te moje hemoroidy. Brałam też czopki. Zdecydowałam się już pozbyć tego paskudztwa ja ktylko przestanękarmić mimo że mnie nie boli. Są jednak duże i nie jest mi z nimi dobrze. Pzoa tym widziałam co sięz nimi działo u mojej mamy i ile jej bólu sprawiły jak jużbyła bardzo słąba więc nie będę czekała aż mnie zacznie boleć. Lekarz przepisał mi jeszcze Detralex ale go nie biorę. Niby przy karmieniu piersią można ale wolę nie ryzykować..,
 
reklama
Dziewczyny, jakie są objawy hemoroidów? Niedawno urodziłam i dziwnie pobolewa mnie w wiadomym miejscu....czy to hemoroidy?
 
Do góry