reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozwój dziecka tydzień po tygodniu..

reklama
Już dawno tak się nie zachwycałam zdjęciami :)
Najbardziej rozczulają mnie te kruszynki-drobinki,z których wyrasta całkiem zwyczajny człowiek ;)
 
Boze coś pięknego :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:



Ale uświadomcie mnie tydzień ciąży oblicza się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki wiec jeżeli od ostatniej miesiączki upłynęło u mnie 7 tyg to taki jest wiek płodu i wygląda tak jak opisany na tych zdjęciach 7 tyg płód??? :) :) :) :)
 
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
mój bobasek też już fajnie wygląda... :) Mam tylko pytanie jak mam 8tydzień i dwa dni ciąży to jestem w ósmym czy dziewiątym tygodniu ciąży??
 
Margolis pisze:
mój bobasek też już fajnie wygląda... :) Mam tylko pytanie jak mam 8tydzień i dwa dni ciąży to jestem w ósmym czy dziewiątym tygodniu ciąży??


Margolis mi lekarz mówił że jest to drugi dzień dziewiątego tyg też się nad tym zastanawiałam
 
reklama
Dzięki Mycha! Strasznie to skomplikowane. Już nawet nie chcę wiedzieć który to miesiąc bo tu dopiero zaczynają się schody... ;)
 
Do góry