reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozwój dziecka tydzień po tygodniu..

reklama
Margolis pisze:
No a weddług suwaczka i niektórych wykazów dalej jest 2 więc bądź tu mądry?? :)

Wg suwaczka skończył ci się drugi a zaczął trzeci przecież masz 8 tyg (2 msc) i 2 dni (tak?)
a więć zaczął się trzeci ;)
 
Dziewczyny, bo ciaza trwa 10 miesiecy ksiezycowych i wtedy to latwo liczyc, z co 4 tyg zmienia sie miesiac, ale jak powiedziec znajomym, ze to 10 miesiac na koniec? Niewtajemniczony popuka sie w glowe. Kalendarzowych jest 9 miesiecy i 7 dni. 7 dni mozesz dodac do pierwszego lub ostatniego miesiaca. Wtedy latwo liczysz od dnia ostatniej miesiaczki i tak u mnie najwazniejszy jest dzien 22 bo 22 listopada mialam miesiaczke a 7 dni dodaje do ostatniego miesiaca ;). A jak do pierwszego to od dnia termiu np. u mnie lekarz podal 30 sierpnia, wiec zmianam iesiecy moze ie liczyc od 30. Namieszalam? No to jeszcze bardziej moge ;). Tylko kto chce??
 
nie jestem, ale mam juz dwojke dzieci im to sie juz natlumaczylam tego i owego i o dziwo pojeli...
 
Joaś! jesteś wielka wreszcie prosto i na temat i wiem! Jestem w 9 tygodniu i od jutra w 3 miesiącu! ;)
 
reklama
Do góry