reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje nad Bałtykiem - gdzie jechać?

Cześć,

Ja polecam Świnoujście, jeśli chodzi o dzieci jest tam dla nich wiele atrakcji. Na promenadzie znajdują się motorki, koniki, place zabaw, na plaży są zjeżdżalnie, dmuchane poduszki do skakania, kule wodne, wypożyczalnie różnego rodzaju sprżetu wodnego itp.
Co do noclego to w tym roku zarezerwowaliśmy go przez stronę Domki letniskowe i apartamenty wakacyjne - ponad 150.000 ofert noclegów dostępnych na edom.pl
Mają naprawde ciekawa ofertę, a jeden z ich apartamentów szczególnie przypadł nam do gustu Nautilus Apartamenty narożny typ a, Pomorze Zachodnie

Goraco polecam wszytskim rodziną Świnoujście!
 
reklama
Witam! :)
Ja od siebie mogę polecić Krynicę Morską. Super klimat zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, jest spokój, ładne plaże i zawsze można wybrać się na wycieczkę do Gdańska. Ofert z noclegami jest mnóstwo, my zatrztmaliśmy się w hotelu continental, bardzo ładne i czyste wnętrze, a w razie brzydkiej pogody mają też aqua park, więc dzieciaki nie będą się nudzić :)
 
Jak nad bałtyk to tylko do grand lubicz w Ustce. Hotel o wysokim standardzie, jest mnóstwo atrakcji, np. squash, kręgle, spa, aquapark itd. Poza tym mają dużo udogodnień dla dzieci, więc bez obaw można brać swoje pociechy ze sobą. Tutaj można sobie zobaczyć całą ofertę: www.grandlubicz.pl
 
Do góry