reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z niemowlakami

mammamisia

Wrześniowe mamy'06
Dołączył(a)
19 Marzec 2007
Postów
318
Czy macie może jakieś pomysły na zabawy z sześciomiesięcznymi bobaskami? Mam na imię Iza i jestem wrześniową mamą Dominiczka. Niestety dopiero nie dawno znalazłam to forum w internecie i kilka dni temu się zalogowałm. Troszkę się nie mogę tu odnaleźć więc postanowiłam utworzyć ten wątek. Może macie jakieś ciekawe pomysły na zabawy z maluchami?
 
reklama
MAMAMISIA witaj na mamach wrześniowych! Co do zabaw to my się uwielbiamy :turlac na boczki , bawić w sroczkę, gilgotać, do tego troche się gimnastykujemy. Jeśli będziesz miała jakies problemy z poruszaniem się na forum to pisz - chetnie pomoge :)
 
Bardzo dziękuję za propozycje! Właśnie wykąpaliśmy naszego szkraba więc mogę coś napisać. Dominiś też uwielbia łaskotanie i turlanie. Ostatnio kupiliśmy mu Roller pompowanydo nauki raczkowania co prawda jeszcze nie umie siedzieć ale na tym rollerze świetnie się bawi. Na początku nie był zadowolony ale wypuściliśmy mu trochę powietrza i nawet mu się spodobało. Polecam !!! Jeszcze raz dziękuję za oferowaną pomoc. Na pewno się zgłoszę!
 
Na watku "postępy naszych" wklejałam jakiś czas temu zdjęcia jak ćwiczyć raczkowanie!
Wejdx na samopoczucie rozdwojonej mamy albo na teraz my i napisz cos o sobie... no i na pewno się troche dowiesz o nas :-) tylko uwaga większośc z nas jest zdania ze baby boom uzależnia;-)
 
Witaj MJU! Od razu chciałam Ci zadać pytanie co oznaczają takie spinacze przy niektórych wątkach? Z góry dziękuję!
 
To znaczy, że w tym wątku sa powklejane jakies załączniki - np zdjęcia maluchów - "nasze maluszki zdjęcia"
 
Właśnie, odnośnie tych ćwiczeń pomagających raczkować- Maciek nauczył się podnosić tyłeczek po nich:-) :tak: więc polecam z całego serca:tak: :tak: :tak:
 
Nasz Dominiczek też po ćwiczeniach na rollerze nauczył się podnosić tyłeczek. Fajnie to wygląda. Śmiesznie się odpycha stópkami i kolankami.
 
reklama
Do góry