reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Muzyka dla naszych maleństw

ciekawy artykuł harsharani,ja co wieczór czytam szymonowi prawie te same bajeczki, więc nasz malentas pewnie siędonich przyzwyczi i później Szymon będzie jemu "czytał" bo większość znana pamięć
 
reklama
dowiedzialam sie,ze jesli nie lubi sie muzyki klasycznej to nie warto sie zmuszac w ciazy do sluchania jej, bo dzidzius to czuje i tez pozniej nie lubi tej muzyki, powinno sie sluchac tego co sie lubi najbardziej:-)
 
Ano właśnie, powinno się słuchać takiej muzyki, ktora sprawia przyjemność, bo jak mamusia zadowolona to i dzidziuś też :) Ja osobiście nienawidzę muzyki klasycznej, chociaż będąc w chórze taką śpiewałam, ale słuchać o tak o tego nie mogę, denerwuje się. A tak ogólnie nie zmieniłam w ogóle swoich przyzwyczajeń muzycznych, słucham dalej muzyki 'metalowej' i tzw. gotyku, ale i również trochę folku oraz j-popu (japońskie wokalistki rządzą) ;)
 
Mój mały się ostatnio lubuje w poezji śpiewanej:-D, zwłaszcza przed snem, puszczam mu Wolną grupę bukowinę i SDM a czasami sie uspakaja tez przy maryli rodowicz:szok: robercie kasprzyckim, katie melua i damienie rice a Wasze pociechy jakie mają preferencje muzyczne??? może coś jeszcze wypróbuje;-):tak::-)
 
Wiecie co, ja już drugi raz uspałam Tymka przy Usypiankach Babasa. Doleci do połowy drugiego utworu a ten już śpi:-) Nie chcę zapeszać, ale może Usypianki pomogą mojemu histerykowi także podczas wieczornego zasypiania? Kuba bardzo je lubił i też "wymiękał" po kilku kawałkach. Ja sama bardzo je lubie i świetnie się przy nich relaksuje.
 
reklama
Muzyka lagodzi obyczaje, czyz nie? cos w tym jest. Ja Stachulca zawsze 'oporzadzam' wieczorem wlasnie przy kolyankach - w moim przypadku Kolysanki-Utulanki Turnau'a- i tez dzialaja. Jeszcze jakis czas temu wydawalo mi sie ze tu pic na wode...ale razu pewnego kolysanki skonczyly sie zanim Stachu zasnal i zasygnalizowal to buczeniem ze mu czegos brakuje. Wlaczylam na nowo i zasnal z miejsca.:-D
 
Do góry