reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Magdzik gratulacje...oj z trójeczką będziesz miała wesoło:-D. Pytałaś o zerówkę Ja mieszkam na wsi więc wyboru nie mam bo zerówka jest tylko przy szkole. Właśnie dzisiaj byłam Antka zapisać bo do jutra zapisy. Ale szczerze, to jestem przerażona, ten czas tak szybko mija, że te nasze wrześniowe dzieciaczki już zaczną edukację. Nie wiem jak jest u Ciebie ale u nas zerówka tylko jedna i roczniki wymieszane. Teraz będą w zerówce dzieciaki z 2010 roku i 2009 te które mają zaświadczenie od psychologa. A już miałam nadzieje, że zanim nasze dzieci pójdą do szkoły to wszystko się wyklaruje, ale jak widać jeszcze nie. Tym sposobem w klasach są czasami dzieci miedzy którymi jest prawie 2 lata różnicy

Justyna kiedyś zajrzałam na listopadówki 2015 i chyba tam Cie widziałam...przykro mi że nią nie jesteś...przytulam

Misia przytulam
 
reklama
Hej.
Bardzo dawno mnie tu nie było. Na forum wróciłam bo 3 dzidzi się pojawi.
Widzę, że niektórym z was też rodziny urosły.
A niektórym się nie udało. Przykro mi.
 
Do góry