reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Sara dziękuje jutro się zaopatrzę na wypadek ponownej "awarii"
dziewczyny zna się któraś na chemii;/ bo używałam fajnego serum do ciała na rozstępy tylko nie wiem czy jak będę cycolić to mogę się smarować tym specyfikiem
Skład: Purfied Water, Glycerin, Centella Asiatica, Laminaria Hyperborea, Cetyl Alcohol, Ginkgo Biloba, Caffeine, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate SE, Glycine Soja Oil, Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Sodium Salicylate, Lecithin, Silica, Maris sal, Hedera Helix, Lecithin, Carnitine, Ubiquinone, Hydrolysed Collagen, Hydrolysed Elastin, DMDM Hydantoin, Menthol, Isopropyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Fragrance.
 
reklama
Karolina nie tylko u Ciebie tak jest mój spędza z małym dziennie max 15 min o ile wgl;/ normalnie z domu ucieka;/.....
goshek mój mały miał podejrzenie skazy i się zraziłam bo odstawiłam nabiał a on dalej chrosty miał nowe... a dostał butle i ladnie buzia mu sie goi tylko na czułku ma niewiele kropek...i właśnie trochę się boje znowu butle dać:( poztym muszę zapomnieć tylko o cycoleniu bo mleczka brak :( musiała bym dziennie karmi pić bo herbatki i ziołka nie działają .. :o..
u nas piękna pogoda dziś była i wybrałam się z małym do parku 3 godz. tam spędziliśmy :)
Qrde dziewczyny ale mieliśmy awarię dziś mały kupki nie mogł zrobić darł się w niebogłosy i musiałam mu nóżki do brzuszka dociskać i wspólnymi siłami coś tam wydusił :(:( są jakieś czopki w razie czego na kupkę??

Kasiula no mój mąż też z domu ucieka,pracuje od rana do wieczora gdzie w cale nie musi,prowadzimy działalnosć gospodarczą i mógłby pozwolić sobie na chwile luzu,a na dodatek śpimy osobno ja na górze z małą a on na dole-(dodam ze moja Julka w nocy śpi w swoim łóżeczku) czasem mam jakieś takie mieszane uczucia co naszego związku wszystko sie jakoś rozwaliło;-(
Jeżeli chodzi o kupkę to w razie zatwardzenia można podać czopek glicerynowy,ja już raz byłam zmuszona podać połowe czopka bo moja córcia miała kłopot ze zrobieniem kupki,a nie robiła jej aż 6 dni;-) po podaniu czopka zapełniła 3 pampersy;-)
 
karolina to witaj w klubie moj też śpi w innym pokoju a jak z małym w łóżku prasuje po 8 godz. ale lepiej wyjść do kolegów i wgl. niż z dzieckiem posiedzieć... no u mnie wisi na włosku wszystko ale chyba przywykłam bo jakoś nawet mi nie szkoda....yhy..
o kule nie to mój brzdąc dziennie kupkę produkuje ale coś po modyfikowanym dziś go "zakorkowało"i był problem te czopki to trzeba mieć tak dla przezorności bo dziś się udało wspólnymi siłami na szczescie...
a ty pewnie cycolkujesz to pediatra mowila ze do 7 dni dzidzia może kupki nie robić bo tak dobrze pokarm wchlania a jeśli dłużej to trzeba wspomóc:)
 
hej kochane nie było mnie dwa dni i ciężko was nadrobic

w sobote byłam na pogrzebie cioci:( nie wiedziałam ze tak ciężko to przeżyje.

Olaf przez 2 dni jak byliśmy u babci dawał popalic, juz czasami mam dosc tego kochanego złosnika:)

Miłego wieczorku życzę i spokojnej nocki
 
Oj dziewczyny widze ze nie tylko ja mam problemy z mezem. Moj nawet sie nie budzi w nocy jak mala placze, spi sobie smacznie i nic go nie rusza. A odkad pojawila sie Maja to sie 10 razy wiecej klocimy. Po kazdej klotni jest dobrze dwa dni a potem znowu tornado!!!
ksiulka ja pije karmi codziennie :)
 
a wiecie Kochanie, wlasnie zdziwiony, ze ja wciaz na bb siedze, pyta kiedy to sie skonczy?czy dopiero jak nasze dzieci beda mialy 20 lat?:)))ale niezlosliwe to bylo, smial sie..juz sie przyzwyczail, czasami zabiera mi Filipa i mowi zebym sobie na "to moje babyboom" poszla:)

dobranoc:)
 
no to widze ze grono narzekających zon sie powiększa:tak: mój maż na szczescie do kolegów nie wychodzi w życiu bym na to nie pozwoliła,moze dlatego ze my od początku zwiazku nigdzie sami nie wychodzimy tzn jakiś pub z koleżankami czy kolegami,zawsze wszędzie chodzimy razem.
Gosheek mój A też nie wstanie do małej zapomnij,a dlaczego......"bo on pracuje" kużwa a ja co robie siedze na kanapie i zbijam baki? ach z tymi dziadami :wściekła/y:
 
KAROLINA moj M ma identyczne wytlumaczenie - "on musi rano wstac do pracy i nie moze wstawac w nocy bo potem bedzie jak neptyk"!!! Biedaczek! A ja to mam bbaterie duracell w dupie i mi nic nie bedzie!
Dobranoc wszystkim :)
 
KAROLINA moj M ma identyczne wytlumaczenie - "on musi rano wstac do pracy i nie moze wstawac w nocy bo potem bedzie jak neptyk"!!! Biedaczek! A ja to mam bbaterie duracell w dupie i mi nic nie bedzie!
Dobranoc wszystkim :)
Wow to ty zapierniczasz z tymi bateryjkami jak ten kroliczek.:-):tak::-D
Musisz jeszcze raz zrobic suwaczek bo cos ci nie wyszedl.

U mnie tez spimy osobno, ale podyktowane jest raczej warunkami mieszkaniowymi. Moj M spi ze starszym synkiem a ja z Maxiem. Narzekac nie moge bo moj robi wszystko ze starszym kapie go, robi mu sniadania itd . Tak wiec narazie sie podzielilismy dziecmi. Za kilka tygodni mam przeproadzke to moze bedziemy spali w sypialni :szok:
 
reklama
witam,
my śpimy we trójkę z Maksem, małż czasem wstanie ale to tylko jak mały arię odstawi to go ulula tak to też nie wstaje w sumie jak karmię piersia to i po co?
A tak w ogóle nocka w miarę usnął o 21 potem 0.30, 2.45 i 5.30 a zbudził się bo jakis glutek w nosie mu nie dał porządnie oddychać i biedny zaczął płakać bo smoka nie mógl ssać ale teraz jest dobrze.. Właśnie leży sobie i gada choć ton coraz bardziej irytujący ma ;)
 
Do góry