reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki, czyli nowe pokarmy w diecie maluszkow :-)

reklama
czyli serek mascarpone rzadzi hehe
koniecznie musze potrenowac to pieczenie zeby wtopy nie bylo.
tylko kogo ja spase tym probnym ciastem?
pisze z komorki, przepraszam za brak polskich znakow
 
fasolka
Eeeeeee no co Ty???!!!
Ja byłam pewna, że przynajmniej Ty i Liliana mnie zawstydzicie wymyślnością torta.
A Ty też liczysz na podpowiedź?
Najlepiej to by pewnie było biszkopta upiec i czymś przełożyć.
Wtedy by było bez kombinacji.
Ale ja się muszę przyznać - nigdy biszkopta nie piekłam, bo zawsze miałam stracha, że mi nie wyjdzie. :zawstydzona/y:
 
Awersja hahaha ja dla nas tak na ''codzien " jakies ciasta pieke z roznym skutkiem ;-) ale na impreze to zawsze zamawiam u znajomej :-p bo jak chce zeby mi jak najlepiej wyszło to zawsze dopa :baffled:
 
Awersja - ja robię torty warzywne, na marchwi i cukinii. Robię właśnie pod Weronikę. :tak: Przepis Ci zapodam w poniedziałek, bo jestem w trakcie pakowania się i wybycia na Śląsk.
 
reklama
Do góry