reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokój dla chłopca.

KasiaiAlex

Mama Alexa 01.04.2010
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2010
Postów
456
Miasto
Iława, Poland
Hej kochane.
Niedługo sie przeprowadzamy i nasz maluch będzie miał swój oddzielny pokoik. Chciałabym go ciekawie i oryginalnie urządzić i w tym celu szukam inspiracji. Wszędzie pełno bajkowych, różowych pokoików dla dziewczynek, a dla chłopców jakaś uboga ta oferta :) Jeśli macie jakieś pomysły lub mogłybyście pochwalić się pokoikami swoich synków, będę bardzo wdzięczna:)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Ja również szukam inspiracji do urządzenia swojemu smykowi pokoju. Te linki, które powklejałyście są fajne ale to jeszcze nie to :-(. Zdam się więc na swoją wyobraźnię. Może któraś z Was już ma jakoś fajnie urządzony pokój dla smyka i chciała by się pochwalić?
Ja jak tylko się urządzimy, to wkleję zdjęcia i pochwalę się co wymyśliłam :tak:.
 
fajnie urządzony pokój to jedno, ale wiesz nie możesz zapominać o tym, żeby był też bezpieczny. Poza tym ja jestem zdania, żeby jednak urządzać w jakimś neutralnym stylu, bo się dziecku może szybko znudzić, postaraj się może i jakieś fajne dodatki?? A jak będziesz szukać fajnych i praktycznych rozwiązań zajrzyj sobie na stronę dom.eu. Tam można znaleźć mnóstwo cennych porad związanych z urządzaniem dom
 
Teraz można kupić takie piękne meble i urządzić dzieciom w pokojach prawdziwe królestwa. Wśród chłopców popularnością cieszą się zestawy meblowe o tematyce np samochód, rakieta, czy kosmos.
 
Zgadza się,teraz mamy naprawdę szeroki wybór jeżeli chodzi o urządzenie pokoju dla swojego dziecka,czy to będzie chłopiec czy dziewczynka,to spokojnie dopasujemy odpowiednie mebelki oraz dodatki. Najbardziej opłaca się zamówić je w sklepach internetowych gdzie mamy niższe ceny.
 
reklama
według mnie urządzanie pokoju najbardziej zależy od inwencji twórczych rodziców, no i do tego ile dziecko ma lat, mnie osobiście podobają się łóżeczka w kształcie samochodów, do tego można dokupić takie fajne pufy w kształcie piłki, po za tym poszukaj inspiracji po różnych salonach z meblami:) , na przykład w katalogu ikei kiedyś widziałam dużo możliwości umeblowania pokoju dziecka, do tego nie musiałabyś szukać mebli w różnych miejscach, tylko mogłabyś wszystko zamówić z konkretnego katalogu :)
 
Do góry