reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tradzik niemowlecy

bietka84

szczęśliwa :)
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2011
Postów
5 834
Witam
pani dr potrzebuje porady. Mój synek ma 5 tyg i pojawił się u niego tradzik niemowlęcy. Obecnie są upały, ok 35 stopni więc myślałam ze to potowka, ale pojawiło się tego wiecej na policzkach i jak dotykam to jest to szorstkie. Jak mały śpi na policzki to potem jest on zaczerwieniony.
wizyte u pediatra mam dopiero za tydzień, co mogę zrobić aby złagodzić te zmiany?
Czym przemywac, przemywalam emolium ale nie pomagało ? Czym smarowac? Wyglada to niezbyt estetycznie, czy długo będzie się on utrzymywał?
 
Ostatnia edycja:
reklama
moj babel jak mial 2 miesiace to tez pojawilo mu sie cos takiego na policzkach i pleckach.lekarze najpierw mowili ze to skaza bialkowa ale ja wiedzialam ze to z potu.maly ma teraz 10 miesiecy i z buzki mu to zeszlo ale jak sie spoci czy jest bardzo cieplo to wyskakuje mu to na klatce piersiowej,pleckach i lokciach.tez uzywalam oilatumow i w sumie dalej to robie ale chyba tak naprawde to nie ma na to sily:-)mi lekarz powiedzial ze to samo przejdzie i zniknie jak babel dorosnie.to prawda ze nie wyglada to moze estetycznie ale najwazniejsze ze dziecka nic nie boli,swedzi.nie jest to niebezpieczne z tego co mi powiedziano takze cierpliwie czekam i nawilzam skore do porzadku po kapieli i rano:tak:pozdrawiamy
 
Dzięki kaacha 28

Juz mu powoli schodzi, pojawia się czasem na klatce piersiowej i w okolicy paszek, ale tak jak napisałas trzeba to po prostu przeczekać.

Pozdrawiam
 
nie ma problemu:laugh2::-):rofl2:polecam sie na przyszlosc jakby co;-)mojemu tez raz schodzi a raz sie pojawia.pewnie jak sie zrobi chlodniej to bedzie lepiej:tak:przesylamy buziaki:*i pozdrawiamy:-)
 
Czy trądzik może wystepowac również na klatce piersiowej i brzuszku?
Moja mała ma krostek mnóstwo na policzku, na którym spi, ale tez na brzuszku. Nie są czerwone, ale jest ich móstwo jakby kaszka. Czerwienieją jak jest młodej zbyt gorąco. nie wiem czy to trądzik czy objawy jakiejs alergii.
 
Do góry