reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

eZOJA

Życie jest pięne :)
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2007
Postów
17 051
Miasto
lubuskie
Witajcie :tak: Gorzowianki!!!
Mamuski odezwijcie sie. Te przyszle i te oczekujace na maluszka ktory juz mieszka w brzuszku :-D ...
 
reklama
witam:)
ja tez mieszkam w Gorzowie:) oj kurcze troszke malo nas :( mam nadzieje ze z czasem bedzie wiecej;) ja jestem w 28 tyg i czuje sie znakomicie:)
pozdrawiam
 
Witajcie! Chętnie poznam inne mamy z Gorzowa :-) Ja mam 2 córeczki-3-letnią Marysię i 1,5 roczną Julcie. Od września zaczęły chodzić do przedszkola i żłobka-początki były ciężkie ale jest coraz lepiej:happy:.Pozdrawiam wszystkie mamy i zapraszam do wymiany doświadczeń.
 
Witajcie :tak: Gorzowianki!!!
Mamuski odezwijcie sie. Te przyszle i te oczekujace na maluszka ktory juz mieszka w brzuszku :-D ...
Witaj! Jestem z Gorzowa Wlkp. Jestem w 34 tyg. ciąży. Ok 12 grudnia przyjdzie na świat mój synek. Mój pierwszy syn urodził sie w 9 listopada. Serdecznie Cie pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
witam:)
ja tez mieszkam w Gorzowie:) oj kurcze troszke malo nas :( mam nadzieje ze z czasem bedzie wiecej;) ja jestem w 28 tyg i czuje sie znakomicie:)
pozdrawiam
Witaj Gorzowianko! Z tego co napisałaś wnioskuję, że możemy się spotkać w szpitalu na porodówce. Czy Ty też masz termin porodu na połowę grudnia? Pozdrawiam
 
reklama
Witaj Pycha!
Ja chodzę do dr Rybskiego, z którego jestem bardzo zadowolona. O dr Smułkowskim słyszałam również same dobre opinie. On robił mi cesarskie ciecie w pierwszej ciazy i bardzo dobrze go wspominam.
 
Do góry