reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

owca woda jest tylko cieplej brak:-D u nas za liczniki to sobie kaza placisz to sie nazywa legalizacja i kase dra
ale to we wlasnosiowych to tak jest
 
reklama
owca woda jest tylko cieplej brak:-D u nas za liczniki to sobie kaza placisz to sie nazywa legalizacja i kase dra
ale to we wlasnosiowych to tak jest

:-D:-D

no tu to nie wiem jak to jest z wlasnosciowymi ...bo tu wiekszosc na wynajmie zyje :tak:

zamowilam w sklepie lozko 12 stycznia ciekawe ile jeszcze beda na nie czekac mogloby juz byc...nie lubie czekac hehe :no:

ciacho co dzis na obiad serwujesz?
 
Ciacho- wode ponoc wylaczyli bo jakas awaria i zeby nie zabierac ogrzewaniA to woleli wylaczyc wode w sumie lepiej niz by ludzie mieli marznac
 
Cześć.

madzia moze reklamy z boku zwinelas przypadkiem tam na gorze z boku jest taka strzalka
pr halusien

Ja też mam na całą stronę szerokie forum, reklamy gdzieś zniknęły, jakoś tak dziwnie teraz a nic nie wciskałam .... :no:

Naskrobałyście od rana że ho ho, u Nas na szczęście ciepło tzn. w domku ciepło, :tak:
megi
szkoda że u Was chłodno, teraz te mury nagrzać się muszą oby jak najszybciej ..

Mąż wrócił koło 5 nad ranem, po 9 wstał i pojechał na miasto, później na 16 jedzie do Gorzowa ..

Obiadek z wczoraj (gulasz węgierski) tylko dziś mężowi i Wojtusiowi ziemniaki ugotuję a sobie ryż ..
Jak na pierwszy raz to gulasz węgierski super Mi wyszedł :tak: :-)

Future super, że zaczynasz mieć inne podejście i coraz bardziej się cieszysz, jak następnym razem więcej
zobaczysz to jeszcze bardziej szczęśliwa będziesz - zobaczysz, WIEM CO MÓWIĘ! :tak:
 
Ciacho- wode ponoc wylaczyli bo jakas awaria i zeby nie zabierac ogrzewaniA to woleli wylaczyc wode w sumie lepiej niz by ludzie mieli marznac

a gosciu mi mowil ze wode zakreca ale ogrzewanie tez bedzie tylko na polowe grzania ustawione przez ta awarie
juz wczoraj wieczorem woda zamiast gorac byla tylko taka ciepla

mycha ja robilam ostatnio gulasz taki z duza iloscia pomidorow, papryki, i ziemniakami, no pycha wsumie wersia taka dietetyczna
 
No ciasteczko smaczny wyszedł ten gulasz aż sama z siebie dumna byłam,
że taki Mi wyszedł :tak:
U Nas na szczęście nic na razie odpukać nie pozamarzało .. :no:
 
wy o gulaszu a ja o kotlecikach pyszne mi wyszly
sprobowalam jeden w trakcie smazenia :-):-)...troszke inne niz zwykle
 
No to smacznego Owiecko :-p


Ja znowu wchodzę w dietę, odstawiam smażone, tłuste itp., wiadomo całkiem
Mi się to nie uda bo teraz to wszędzie pełno tłustego itp., co do smażonego
no to tak jak wczoraj gulasz mięso musiałam trochę podsmażyć,
ale potem się gotowało w sumie dusiło..

Muszę znowu tę dietę przywrócić bo boję się, że znowu kamienie
w pęcherzyku żółciowym mogą Mi powrócić :baffled: a nie chcę tego znowu przechodzić:no:
tych ataków bólu i w ogóle ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry