reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

kroma to pewie pojdziecie spac w dzien......
madziarena dacie rade od tanczenia bedzie cieplutko:-D
pr w pracy jestes?
a ja od rana wysylam cv ciekawe czy ktos sie odezwie:confused:
 
reklama
witam,
juz zaliczylam zakupy, jutro nigdzie nie ide, ale zato dzieciki ida do szkoly i odrabiaja 2 maja:dry: tez se date znalezli a w poniedzialek ferie sie zaczynaja,
wiecie ze dzisiaj bylo rano -16:baffled: a ja juz myslalam ze zmina odpusci a tu doopa:-Ddzieciaki dzisiaj maja bal karnawalowy, wezme aparat i porobie zdjecia:-)
kroma wspolczuje nocy moze dzisiaj sie wyspisz, madziarena rozgrzejecie sie tancem
marzenka wy to chyba dzisiaj w domu w taki mroz?
 
ciasteczko niewiem jeszcze mialam zamiar isc na dwor ale to moze kumpela przyjdzie do nas z mlodym swoim..
kroma ja tez zadko spie w dzien bo dawid mowi ze nie pojdzie spac bo jest rano:baffled:
pr:-D
megi no szybko wam zalozyl i bardzo dobrze
ja posadzilam bazylie..ciekawe czy mi wyrosnie cos:-D
madziarena u mnie tez juz sciany pomazane zaluje ze w korytarzu nie kupilam tej farby co do kuchni mialabym problem z glowy ale to moze kiedys:happy2:
 
Dzien dobry !!
u nas tez zimno -10 :tak: ale slonko swieci
ja kawe dopijam i spadam zaraz z domu znowu hehe

Marzenka mnie tez czeka malowanie przed komunia ale jeszcze sie powstrzymuje pomaluje sie z poczatkiem kwietnia dopiero bo teraz sensu nie ma :-)

Megi to szybko macie necika zalozonego a skad teraz braliscie? a kablowke gosciu zrobil?

Ciacho bal mowisz u mnie w przedsz jest 14 lutego :-) jak przebrala sie twoja cora??

Madziarena nie martw sie tance i % cie rozgrzeja na zabawie :-)

Kroma to nie pospalas wspoczuje ale moze cos uda sie zdrzemnac w dzien razem z maluchami :tak:

Yolanta :baffled: gdzie zniklas??

No i kawa wypita mozna isc sie ubierac :tak: milego dnia laski :-)
 
reklama
pr a widzisz tzn, ze jak zamarzaja to bedziesz wiedziala ze jest cos kolo -15:-D:-D
owca moda bedzie czarownica, ma sukienke i fajny kapulesz
 
Do góry