reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Hej.
U Nas -19 rano było, masakra jak wyszliśmy na dwór to faktycznie w nosie wszystko zamarzało ..
Jesteśmy po kontroli bioderek Jasia i za miesiąc znowu musimy iść, już zarejestrowałam się
i mamy na 23 marca ... :-( nie mam sił ...
 
Hejka

Dziewczynki, troche was zaniedbałam, ale już wracam do was :-)

Ja dziś rano nie spojrzałam na termometr, dopiero w przedszkolu (a młodego na sankach wzięłam) usłyszałam że tak zimno było:szok: Wróciłam patrze i faktycznie, prawie -16..


Nie nadrobie was, ale PR gratuluje zdania prawka:tak:
 
Hej Wszystkim. Mycha będzie dobrze z Jasiem na pewno:tak: Trzymam kciuki !
Ja też muszę się wybrać z Kubą na bioderka, ale to jak wyzdrowieje.. bo okazało się, że ma zmiany osłuchowe w oskrzelach i musimy brać antybiotyk :-(

Miłego dnia!
 
reklama
mycha nie smutkuj. ale coś ci powiedzial o bioderkach, bo nie wiem? czy standardowo kontrola?

moja wlasnie padla, a ja sie biore za prasowanie. jak bylam chora, nic nie zrobilam, to się mozna zgubic normalnie w domu ;)
 
Do góry