reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Ja to wcale w dzień nie śpię, choć nieraz mam nieziemską ochotę ...
zimno u nas dzisiaj okropnie ... brrr ...
Mam nadzieję, że się w tańcu ogrzeję bo jakoś % do mnie nie trafiąją - nie lubię bleeee jak już to ŁUBUDU :)) <Marzenka - pamiętasz :p> hehe
No własnie gdzieś wcięło Yolantę ?
 
Wrocilam do doma :-):-)
kasza sie gotuje sos sie podgrzewa
cora zaraz wroci i bedziemy obiad wcinac
musze jeszcze isc po spozywke i jakiegos torcika kupic bo goscie na jutro sie zapowiedzieli :tak::tak:

Madziarena co to Lubudu ?? :baffled::baffled: nie kumam hehe

Ide do kuchni papa :tak:
 
PR- GRATULUJĘ PRAWKA!!!:-)
owca nadal od Grendy neta mamy ale teraz radiówkę ...a ten blok może tylko z multimedii neta jak na razie bo WAM tylko z nimi mają umowę. Kablówkę dziś panowie założyli, działa pikuś:tak:
Muszę kupić do wszystkich pomieszczeń karnisze prędzej firan nie powieszę, jak kasa wpadnie w marcu to meble do kuchni i rolety wszędzie....
 
U nas byly zeberka i kasza :tak::tak:
wrocilam juz z kauflandu teraz kawke popijam i relaksuje sie :-)

megi to troche wydatkow jeszcze was czeka :tak:ale tak bywa pomalu sie urzadzicie :-)

Aniolek zdrowka dla malucha :-)

ciacho co ja kupilam hmm...nic ciekawego kilka narzedi typu grabki,lopata :-D i przedluzacz 50 metrow :tak:
a jeszcze duzo do kupienia bo nie ma tam nic trzeba kupic i kosiarke i pompe do wody i nozyce do zywoplotu i wiele innych hehe :tak:
jest troche rzeczy potrzebnych :tak: o i trawe trzeba kupic i posiac bo w niektorych miejscach sa jakies glupie drzewka krzaczki i my to bedziemy wycinac i trawe w to miejsce siac :tak:

Milego popoludnia !!
 
owca to ty teraz ogrodnik bedziesz:-D ale zawsze jakies zajecie troche ruchu na powietrzu, dzieciaki tez beda miec zajecie a delko macie ta dzialke od siebie?
 
A no ogrodniczka ze hej :-D na pieszo mamy jakies 10 minut wiec nie tak zle :-)

robia sie wlasnie u mnie ciasteczka w piekarniku na probe z ciasta francuskiego :tak:
ze serem i dzemem :tak: dobre i szybkie

z tej stronki wzielam przepis
fajny blog i fajne przepisy sa :tak:

W mojej kuchni: ciasta francuskie
 
reklama
Do góry