reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hello
Mycha wyslalam Ci zaproszenie do przyjaciol bo to jednak ja mam cos namieszane chyba. chociaz mam zaznaczone ze wiadomosci od wszystkich i do wszystkich ale dalej cos jest nie tak i tylko do tych z przyjaciol dochodza.

Future a Ty jak sie czujesz?

Marzenka ja mam nadzieje ze w koncu kiedys schudne do tego stopnia zeby tez sie nie wsydzic legginsow:)

MAdziarena to mialas troche tych ciuchow ciazowych,. ja w poprzedniej mialam tylko jedne spodnietypowo ciazowe ale z ania pr je dobilysmy hihi zreszta one jasniutkie byly i na zime troche slabo w nich . ja dostalam kilka par od znajomej ale to jest 42-44 i brak regulacji tego pasa i po prostu leca przez biodra na ziemie.

Owca mnie o 5 rano sms obudzil z zyczeniami:)szkoda ze sama bede musiala walentynki spedzic:(
 
reklama
uff chatka wysprzatana troche odsapne i pojdziemy po chlebek i do apteki....pozniej zupke ugotuje ogorkowa i bede wolna;-)
owca maz sie postaral :tak:a u mnie dzien ja co dzien....nic nie planuje ani nie mam prezentu dla m niech sie troche on postara:tak:
 
Hej:) Co do leginsów to ja też nie chodzę, gdyż mam grube nogi :sorry:
Spodnie ciążowe mogłabym pożyczyć bo mam 3 pary dżinsów.. ale rozmiar 40/42 :eek: a jedne nawet trochę większe to nieużywane bo na tyle nie urosłam w ciąży, żeby je nosić.
Owca masz dobrego Mężula, że taką Ci niespodziewankę zrobił z rańca:tak:
blond nie martw się, nie jesteś sama.. ja też spędzam samotnie walentynki.. i niestety nie tylko :sad:
Mój Kubuś wczoraj zaczął "mówić" hehe gada ciągle "ta ta , ta ta " :) a mama to nie chce powiedzieć czort jeden ;-)

Dużo miłości z okazji Walentynek..
 
witam sie i jak dopiero, wszystkim szczesliwych walentynek zycze:-)
jestem dentka, bylam z dzieciakami 2 godziny na basenie co innego cwiczyc a co innego plywanie - nie czuje sie:-D:-D
 
Brydzien :-)
Duzo milosci z okazji Walentynek :) Macie jakies pomysly na niespodzianki dla ukochanych? Bo wlasnie siedze i kombinuje co tu wymyslic Mezowi jak wroci z pracy i jakas pustka w glowie... On co prawda twierdzi, ze nie obchodzi, ale jesli cos wymysle to z pewnoscia bedzie mu milo.
A swoja droga, tu walentynki to nie "dzien zakochanych" tylko "dia dos namorados" (czyli dzien chodzacych ze soba... nie wiem jak to przetlumaczyc) i mi jakis tydzien temu maz stwierdzil "my malzenstwo jestesmy, a nie para, wiec nie dla nas to swieto" :D
 
generalnie szystko sprowazda sie do jednego "milosc":-) najfajniejsze to swieto jest dla mlodziezy i studentow
a pozniej juz nie ma takiego uroko:-p:sorry:
niebo cos sie przejasnia :-) jak dobrze ze dzieciaki maja ferie
 
reklama
cześć
u nas nocka trochę jakby na raty...młody się 2 razy na butlę obudził i ze 2 razy jeszcze wstawałam bo marudził....zęby:cool:
My robimy sobie wieczór przy winku, może coś dobrego zrobimy a potem...hmm zobaczymy jak dzieci :-p
Dziś zapiekankę ziemniaczaną z kiełbaską i cebulką robię i żurek...na 16 gin...
aniołek twój Kubuś tylko 4 dni starszy od mojego Pawełka:-)
 
Do góry