reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
jadzka no napewno tyle ze ja niezamierzam duzo kupowac teraz kupilam bo tanio a tak to ja wszystko mam,, gdyby nie ta impreza to nic bym nie kupila hehe te ciuchy ktore byly za luzne pochowalam wiec teraz bedzie akurat;-)
dobra krupniczek sie gotuje a ja lece po mlodego
 
heja

ja mam zapalenie mięśnia prawdopodobnie, dlatego tak mnie plecy bolą i jeszcze mi się wyginają w łuk na odcinku lędźwiowym dlatego nie mogę spać.
No i mam złe wyniki krwi, anemia. Jutro idę do gin, bo mam jeszcze zapalenie pęcherza.
Arek też przeziębiony a M ma zapalenie oskrzeli, tylko ja się trzymam, jedynie co ta infekcja pęcherza, ale mam jeść żurawinę.

Marisimamm- ja ci polecę w pałacyku ślubów, bo tanio i dużo dobrego jedzenia i nie ma tam więcej sal więc nie będzie dodatkowej impresy tylko wasza.

Marzenka- fajna ta pierwsza kiecka, a gdzie się tak obkupiłaś :)
 
kroma- widze ze u was po calosci z choorbami zdrowia dla wszystkich...
U mnei Jasiek Kaszle a dzisiaj dolaczyla do niego Amelka poszla do przedszkola ale zobacze jak bedzie dzis w nocy jak bedzie dalej kaszlec to jutro ja zostawie w domu

alescie naskrobaly dopiero nadrobilam
marzenka- fajne ciuszki;]
katgen- kupe lat 100 lat dla Izki :*
Ja tez lubie placki ale jak zjem to mi potem niedobrze i wtroba mnie boli nie moge za czesto..
 
Ostatnia edycja:
Hej my po wizycie...Zuzia już "prawie" zdrowa do czwartku antybiotyk ma jeszcze brać i wsio ryba, przetrzymać w domu do końca tyg i dopiero od poniedziałku do p-la. A temu że organizm po chorobie nie taki jak trzeba i żeby znów nie złapała czego przy pierwszym lepszym spotkaniu z dziećmi. Paweł znowu kaszel ma ale już nie potrzeba inhalacji, dawać jeszcze syropki kilka dni i oklepywać. Dała skierowanie do alergologa z podejrzeniem dychawicy oskrzelowej ale mamy się specjalisty doradzić on oceni czy faktycznie to kaszel alergiczny i ewentualnie podejmie odpowiednie leczenie....jutro zarejestruję zobaczymy jaki termin nam dadzą a już dr zaznaczyła że kolejki są:dry: Dobrze że mamy w M-czu alergologa to już plus nie będzie trzeba jeździć do GW. No to tyle na razie u nas:)
 
helołki. my wykąpani, Guś zasnął...eh znowu wstanie pewnie o swicie. czyli kolo 7.
my jutro wybywamy do gorzowa na zakupki i na kulki z hesią. no i zmieniam kolor wlosów. na jakis brazik. bo chyba mam dosyc. czas na zmiany.
 
megi czyli ze zdrowiem dzieciakow oki:tak:
future powiadasz ze zmieniasz kolor:-D kobieta zmienna jest :-D:-D
ja narazie zapuszczam kudlaki moje ale to jest narazie:-D:-D no i moja sliwka na wlosach zmywa mi sie i mam juz takie znowu pod lekki braz:confused::baffled:
zrobiłam kopytka na jutro i grochowa gotuje-bo dzieciaki wiecznie poszkodowane sa jak mam basen wiec jutro beda miec normalnie:-)
u nas dzisiaj koleda ale znajac zycze pewnie po 20 sie zjawi zorro:baffled:
 
reklama
ciacho i jak tam po wizycie??
zorro przybyl.???

my nie spimy od 6.30 ale generalnie nawet sie wyspalam. maly wcinal tylko kolo 2 wiec spoko. hesia jeszcze spi. ja szykuje nas powoli do gorzo.

ciacho...ano zmienna. kocham moj rudy, ale juz chce cos ciemniejszego. niebawem pokaze...
 
Do góry