reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

a to cos podobnego chcialam robic tyle ze z brzoskwiniami i smietana tyz :tak:
zrobisz to moze odgapie od ciebie :-D:-D
jednak mamuska przyjedzie na urodzinki ? ;-)

na swieta bede eksperymentowac i chce zrobic makowca na kruchym ciescie bo drozdzowe na bank mi nie wyjdzie :no:
a kruche juz robilam i jest ok , mase kupie sobie gotowa z puszki i bedzie git :-D
 
reklama
tak przyjezdza:tak:
pierwszy raz robie takie ciasto, nawet mam galaretke pina colada:-D
a ja lubie i drozdzowe i na kruchym makowc ale zawijane to tylko na drozdzach a raczej kruch-drozdzowe
tez daje gotowa mase nie chce mi sie bawic w robienie ot lenistwwo:-D
 
a po co bawic sie w mielenie maku itd..jak mozna gotowca kupic a tez jest dobry :tak::tak:
no mnie drozdzowe ni cholere nie chce urosnac wiec nawet juz nie probuje :rofl2:

to bedzie jutro goscina haha :-D ktos jeszcze wpada czy tylko rodzice ? a tescie twoji gdzie mieszkaja ?
bo nigdy nic o nich nie piszesz...nie lubicie sie ? :-D:baffled:

Kuzwa ciagle pada....
 
owca a juz biszkopt siedzi, galareti sie studza i jeszcze piernik bedzie taki maly eskperymet:-)
a tescie mieszkaja na drugim koncu polski raz gora dwa razy do roku sie widzimy poza tym sa po rozwodzie
a co mam pisac w sumie jakbym ich nie miala:-)
a zapomnialam sie spytac jakie maki uzywasz do biszkopta? bo powinna byc 450 z innych wyzszych moze wyjsc gniot
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aha , tak to jest z tesciami tak zapytalam bo zawsze piszesz ze rodzice wpadna albo wy jedziecie a o tesciach nic dlatego pytalam hehe ale juz wiem co i jak ;-);-)

a make uzywam typ 405 , az musialam isc sprawdzic ;-)

ide mlodemu wode do wanny napuscic to sie wykapie , bo mlodej jeszcze nie ma :happy:
 
U nas też ciągle pada, deszcz oczywiście...:baffled:
Ech zostałam sama z maleństwem w środku:tak:
Mały u babci, razem z psem :-D wszyscy się boja ze pies mnie po osiedlu przeciągnie:baffled: ale może i lepiej
A maz pojechal na szkolenie. Tzn najpierw pojechał do krzyza - tam przenocuje u rodzicow, bo rano ma pociąg do poznania.
Czeka mnie samotna nocka. Jakis film dziś obejrze, chyba ze wcześniej usne, bo mi bez roznicy czy spie w dzień czy nie i tak mnie muli po 22 :laugh2:

Owieczko ciasto wygląda przepysznie :tak:
 
reklama
Do góry