reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
my nie idziemy. moi mnie od rana wkurzają. gutek mi butle wody po całym domu rozchlapał, antybiotyk wypluł i cały si kleił. Helena oczywiście swoje wywody jak jej każę coś zrobić...wrrrr i włażą mi do pokoju gdzie wietrzę a wiedzą, ze tam nie wolno. wrrrrrrrr

i kotka nam ktoś podrzucił na werandę. dzikusek taki. bardzo sie boi. myslę, ze ktoś go skrzywdził.

i samochod mi nie odpalił i na kortole z dzieciakami nie pojechłam. przełożyłam na jutro. eh.

i zimno mi. i spac mi sie chce.
i mam dzisiaj dzien narzekania. a co.
 
ezoja u mnie jest teraz -2 wiec taka pogoda na spacer ok ale cieplo na pewno nie jest
agnis musial wybrnąć jakos z sytuacji a najlepiej udac ze zart:-D
future prawdziwy dzien marudzenia
 
heh Future dzień Cię nie rozpieszcza widzę. Ja wczoraj z Michaliną tak miałam, że o wszystko ryczała mi.
Ale dziś ok już.
Ciacho a przejdę się zaraz i tak po chleb i mleko muszę wyjść. Mój nie wiadomo o której dziś wróci....
wiesz, że nie szyłam wczoraj, lenia miałam hahaha dziś muszę.. bo obiecałam.

ciekawe kiedy śnieg spadnie ....
 
Agnis zależy kto co lubi. Wiem np że mojemu by nie podpasował.
Znikam na spacer..

Ciacho jak się śniegu boi :-D :-D :-D ja nie lubię tej ciapy po śniegowej... śniegu też nie bardzo, bo to jexdzić się nie da wszędzie zasypane. Wolę wiosnę i lato :cool2:
 
Kurcze no wlasnie nie wiem czy mu się spodoba, ale na pewno praktyczna rzecz. Jak on nieraz tam w piwnicy coś robi albo w garażu. Albo jak mu auto w polu nie odpali to może mu to zycie uratuje hehe;-)
 
reklama
ezoja nie boje sie nawet lubie ale tylko jak autem nie musze jezdzic, w tym roku jak remont mielismy musialam jezdzic a drogi byly tragiczne,fajnie ale jak zasypie po kolna to doopnie wtedy
agnis pytanie czy on lubi takie rzeczy., moj to by sie pewnie ucieszyl z markowych śrubokretow ale ze sobie jzu kupil to ma
 
Do góry